Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ????????? – ??????????? ?????????
????????? ??? ??????????, ??????? ???????? ????????????, ????? ? ????????? ? ???????. ?????????? ????????? ????????? ???? ????????, ?? ?????????? ??? ???????? ?????? ??????????? ?? ????????, ??????????????? ??? ???????? ????????? ????????, ? ????? ???, ??????? ??????? ??? ?????????? ?????.?????? ?????????? ?????????? ?? ????????? ??????? ? ??????? ????????, ? ??? ?? ??? ??? ????? ????? ????????????? ? ???? ?????????. ??? ????????? ??????? ????????? ???????? ????????????, ? ??? ????? ????? ????? ?? ??????, ?????? ????????????, ??????? ???? ?????? ?????? ? ??? ????????? ???????????, ??????? ???????? ??????? ?????????? ?????????? ? ????????? ???????? ????????. ???????? ??????????? ??????????? ???????? ??????????? ? ???, ??? ??????? ????? ??????? ????? ?????????? ?? ???.

????????? ??? ???????, ?? ???????? ??? ????????????, ??????? ?????? ???????? ?? ??????. ?????? ??? ?????? ???????? ??????. ??????? ????????? ?????, ????? ????????? ?????? ????? ??????????. ????? ?????, ??? ????????? ????????? ??????? ? ??????? ???????? ????????? ????? ??? ?? ????????. ? ?????? ?????? ?? ?????? ??????????? ??????? ????????, ?? ? ?????????? ?????????? ???????????? ??? ????, ????? ?????????? ???????? ? ????????????? ???????????? ???????. ????? ?????????, ???????? ??????? ? ?????????? ?????????? ?? ???????? ?????????????? ????????, ?????????? ????? ??????? ??????? ? ????????????? ?????????? ????????. ??????, ?????????????? ???????? ?????? ????????? ??????? ????????????. ??? ????? ??????? ????? ??????????? ? ???????? ??? ?? ??????? ??????? ?? ???.

?????? ??????? ????????????, ? ??? ????? ????????? ?????? ??????????. ?????? ??? ??????? ??????? ? ????????????? ?????????? ???????? ?? ??????, ????????? ?????? ??????? ???????? ??????????? ????????. ? ??????????? ??????? ????????? ?????? ?????, ??????? ??????? ? ????? ?? ????????? ???????? ? ???????????? ? ??????????????? ???????? ????? ????????? ??????????? ??? ????, ????? ???????? ????????? ?? ??????? ? ???????.

????????? ??????????? ??????? ???????? ???????? ???????????????? ?????? ?????? ?? ?????? ? ????? ??????, ?? ? ?? ???? ??????? ????. ??? ?????? ????? ?? ?????? ??????????? ????????????? ? ?????? ????.
15.07.13     ??????????: 2744