Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ?????????? ????????????? ?? ??
?????????? ????????????? ??????? ???????? ???? ?????????? ??????? ? ?????? ????? ???? ? ????????? ? ?????????????? ?????????. ??? ?????????? ????????????? ? ???????? ?????????? ???????? ????????????? ? ???????????? ?????? ?????????? ?? ??????????????? ??????.???????????? ??????????? ????????????? ???????? ??????????? ?????????? ?????? ? ???????????? ??????????? ? ?????????? ??????????????? ???, ????????? ??????????? ??????? ???????????????? ? ?????????? ?? ?? ???????? ??????????? ??????? ???. ???????, ???? ?????? ?????????? ????????? ?????????? ?????????? ?????????????? ?????????? ????? ?????, ???????? ??? ?????? ??????????????????? ???????????? ???????????.

??????????? ??????????? ????????????? ???????? ??????? ??????? ????????? ???????. ??????? ??????????? ????????????? ? ???? ????????? ????? ??????????????, ??? ??? ??????? ?? ?? ???????? ??????? ??????, ? ??? ????????????? ???????? ???????? ??????????????, ??????? ?????? ? ????????? ?? ??????????? ??????????? ? ???????? ??????? ????? ??????????? ??????. ??????????? ??????????? ????????????? ???????? ????????? ???????? ???????, ????????? ?????????????? ???????? ??? ???????? ?????????????, ??????????? ?????? ?????????.

??????? ?????? (?? ??? ???), ????????????? ???????? ???????????, ?????????? ?? ?????? ?????? ? ??????????? ?????????? ? ??????????????? ? ??????????? ?????? ? ?????????? ????????. ?????? ??????? ?????? ? ??????????? ?????????? ??????????? ? ??????????? ???????? ??-?????. ??????????? ??? ???????? ? ?????????? ?????????? ????????? ????? ? ??? ??????????? ?????????????, ? ? ??????????? ?????????? — ??????????????? ?????.

? ?????? ???????? ?????????? ???????? ??????????? ? ???? ????? — ??????????, ?? ??????? ????????? ???????? ???????? ?????????????? ?? ????????? ???????? ???. ?????????? ??????????????? ?? ????? ???, ? ??? ??? ??????????? ? ??????????. ?????????? ?????????? ??????????????? ?????? ????????? ? ??????????? ???, ????????????? ? ????? ?????????? ???????? ?????????????? ?? ???? ????????? ????????????? ? ??????? ??????????????? ????????????.

???????? ????? ??????????? ?? ????????? ?? ??? ??? ????? ?????????- ???????? ??? ???????. ??? ?????? ??????? ????????????? ??????????? ??????????/??????????? ??????????????? ????, ? ??? ?????? — ????? ??????????? ? ????????, ?? ??????? ??????????? ?????????????, ????? ???????????? ??????????? 0 ??? 1. ??????????? ???????? ???????? ???????? ???????????? ??????????, ?????????? ???? ?? ?????? ??????? ?????????? ???????????? ?????? ???????? ?????????????. ??????? ???????? ???????????? ??????? ???????????? ? ???????? ?????????? ?????????.

??????? ???????? ?????????????? ?? ????????? ?? ????? ??????????? ????? ? ??????? ??????-???????, ??????????? ??????? ? ??????????? ????????.
?????????? ????????????? ?????????????? ????? ????? ?????????????? ??? ???????? ???????? ????????????? ?????? ????????????????, ??????????? ??????????? ?????????????? ? ??????????? ?????????? ???????????.
01.07.13     ??????????: 2734