Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ????????? ?????? ?? ???????????????? ?????????
?????????????? ??? ??????? ??????????????? ? ???, ??? ????????????? ?????? ????????????? ???????? ????????? ?????????? ?????? ??? ????????? ???? ??? ????????????? ? ?????????????? ?????????. ?????? ???????????? ????? ????? ???????????? ????? ????? ????????????????. ???????????? ?????????? ????? ???????????? — ????????????? ????? ???????.

????????? ???????????????? ?????????, ??????? ??????? ????? ???????????? ?????????????, ??????? ??????? ???????? ???????????????? ???, ???????? ? ????????????? ????????????? ????????????? ??????? ??????????, ?? ???????, ???????????? ????? ????????????? ????????????, ????????? ??????????? ????????? ?????????????? ? ????????????? ???????? ????????. ?????? ? ???? — ??????? ???????????? ???????????? ???????????????? ?????????. ???????? ???????????? ????????? ???? ?????????, ??????? ???????????? ???????? ?????.
???????????? ????????????? ????????? ????????????? ? ?????? ????????????? ?????? ?????? ???????????? ???????????? ? ?????????? ???????. ???????? ???????? ??????????? ??????????????? ???????????? ? ???????????????? ?? ? ????????? ?????????? ? ??????? ??????? ?????????? ?????, ?????, ??? ???????? ????????? ???????????, ???????????????, ??????????? ??????????? ? ??. ?????????????? ????? ?????????????? ???????????? ???????? ? ???????? ??????? ???????????? ?? ????????? ??????? ?????????????? ?????????????, ???????????? ??? ???????????? ????????? ????????????????? ??????????????? ? ???????????? ? ????????????? ??????-???????????? ?????????, ???????? ???????? ? ???????? ??????????? ?????????????? ??????. ????? ????????????? ?????????? ???????? ??????????? ??? ????? ?????????????? ?????????????? ?????????, ?????????? ??????? ???????? ????????????? ?????, ???????? ?????????? ??????????? ????????, ?????????????. ? ???????? ???????????? ?????????? ????? ????????? ???????????. ? ???????????????? ?????? ???????????????? ????????????? ???????????????? ???????? ????????? ?????????? ?????? ? ???????? ????? ?????? ?????????? ?????????-????????????? ??????. ? ???? ? ??????? ????? ? ?????????? ???????????? ??????????, ????????????? ??????? ????????? ??????????? ????? ???????????, ?????????? ??????????? ??????, ??????????? ??????????? ? ?. ?.
????????? ???????????? ????????????? ? ????????????? ??????? ?????? ??????????? ??????????? ???????? ????????????????? ????????? ?????????. ????????????? ???????? ???????????????? ????????? ???????????, ??? ??????????? ??????????? ???????? ??? ????????????? ???????? ?????????? ??????? ????????? ???????? ??????????, ??? ??? ???????????. ?? ??????????? ???? ????????? ?????????????, ????????? ?????????? ????????? ? ????????. ? ??? ??????? ????????? ????????????? ? ???????? ????????????? ?????????, ???????? ??????? ????????? ?? ????????.
?? ?????? ???????? ??????? ?????????-?????????????? ???????? ?????? ???????? ????????? ???????????? ?????? ???????? ???????????????? ??? ? ???????????????? ???????????????? ?????????. ??? ?????? ??? ?????? ???????? ??????????? ????????? ?????????????? ????????, ??? ???????? ???????? ????????????? ??????, ??? ???? ????????? ???????????? ????????? ??????????. ?????????????? ???????????-????????? ???????, ?????? ?????????? ????????????? ????????, ?????????? ????? ?????????? ?? ?????? ?? ?????????? ?????? ????????????? ?????? ????????.

??????? ? ??????? ? ????????? ?????? ???? ??????? ??????????? ??????????? ?????????? ????????????? ????????????. ? ?????? ????? ?? ???? ?? ?????? ????, ????? ?? ????? ????????????? ???????????? ?????????? ?? ????????? ? ?????????? ?????. ???????????? ???????????????? ????????? — ???? ?? ???????? ??????????? ???????????????? ??????? ????????? ????? ???????? ?????????????????, ??????? ???????????? ????????? ??????? ????????????????. ??? ????? ??????? ???????? ????????????????? ????????? ? ??????? ???????????? ??????????? ??????? ???????.
??? ?? ????? ????? ??????????, ??? ?? ?????? ?????? ???????? ????????????????? ???????? ?????????????? ???????????? ???????????? ????????????? ? ????????? ?????????????, ???????? ?????? ? ?????????? ???????? ??????????.
?????????????? ???????????? ?????? ? ????????? ???????????? ????? ? ????? ???????? ????????? ??? ?? ?????? ????? ????????????????? ????????????? ????????? ???????? ?????????????? ?? ??????? ?????????????? ????? ?? ?????????? ????????????????? ?????????. ?????????? ??????????? ???????????????? ?????? ??????????? ???????????? ????????? ??? ? ???????, ??? ????? ????????? ????????? ???????????? ????????????? ?? ???????? ???????? ????????????.

?????????? ????????????????? ????????? ???????????? ????, ????? ??????????? ?????????? ??????????????? ? ???????? ????????? ? ????????????? ????????????? ??? ???????? ??????????????, ??????????, ????????? ? ????????. ???? ???? ?? ?????????????????? ???????????? ? ?????????????????? ???? ???????? ????????????????? ????????? ??????, ? ???????????? ?????????????? ???????????? ? ??? ??????. ? ??? ??????? ????????????? ???????????? ??????????? ????????.

24.06.13     ??????????: 1306