Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ??????????? ?????????????? ? ?????????????? ???????
??????????? ??????????????? ?????????? ????? ????????? ?????????? ??????? ????? ????????? ?????????? ??????????? ??????, ????????? ??? ?????? ????????? ????? ????????? ??? ???????. ? ?????????? ???????????????? ? ????????, ? ???????? ??????? ?????????? ????????? ? ???????? ?????????????? ?????????, ?????? ???????????? ?????????????? ???????? ??????? ???????????????.??????, ???? ??????????? ????????? ?????? ??????????? ?? ???????????.

????????? ????????? ?????????????? ????????:
?????????? ??? ??????????? ??????????????; ?????????????? ? ?????????? ??? ???????????? ??????????????; ????????? ??????????????.
?????????? ??? ??????????? ?????????? ??????????????, ??? ??????? ????????? ????? ????????? ???????? ? ????????? ? ?????????? ? ???????? ?????? ??????.
??????????????? ? ?????????? ??? ???????????? ?????????? ??????????????, ??? ??????? ????????? ????? ?????????? ? ???????? ???????? ????? ?????? ??? ?????? ?????????.

????????? ?????????????? ???????? ???????? ???????????? ? ????????????? ??????????????. ? ???????? ?? ??????????? ??????????????? ?????????????? ????????????????? ????? ?????? ?????????? ?????????, ? ? ???????? ? ???????????? ??????????????? ????? ?????????????? ??????????????? ???????? ? ??????????? ?? ??????? ????????????? ???????? ?????????????? ?????????? ? ??????? ????????.

????????? ???????????, ????????????? ? ??????????? ???????. ??????????? ???????? ?????????? ????????? ????, ??????????? ? ??? ?? ??????? ??????, ??? ? ????????. ????????????? ???????? ?????????? ????????? ????, ??????????? ?? ??????? ????????. ??????????? ???????? ?????????? ????????? ????, ??????????? ? ????? ??????????? ??????? ??????, ??? ????????. ??? ???????????? ? ????????? ?????????????? ????????? ??? ??????? ????????? ????????? ??????: ?????????? ? ?? ???????. ????????? ?? ??????? ???????????? ????????????? ?????????????? ???????.

?????????? ????????? ????????????, ??? ?? ????????? ???? ????????? ?????? ?????????? ???????. ????????? ????? ???????? ????????, ????? ??????????? ??????? ? ????????????? ????????? ?????, ?. ?. ????????????? ????????? ???????? ??????????? ?????? ? ?????????. ???? ???????? ????? ???? ????????????, ??????????? ??? ???????????-???????????. ? ??????????? ?? ????, ??????? ? ???????? ???????????? ??????????? ??????? ?????????? ?????? ??? ???, ????????? ?????????????? ? ??????????????? ? ??? ??????????????. ???????, ? ??????? ???????????? ?????????????? ? ??????????????? (??? ??????????????), ?????????? ?????????????? (????????????????) ?????????.

??? ??????????????? ?????? ???????? ???????? ???????? ?????? ?????????? ???????? ??????????? ??????????? ??????, ? ??? ?????????????—??????????? ??????????, ?????????? ???????? ??????? ?????????????? ??????????? ?????. ?????????? ???????? ??????????? ?????????? ?????????, ???????????? ? ?????????????? ????????.
11.06.13     ??????????: 1757