Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ???????? ???????????????? ??????
???????? ???????????????? ?????? ???????????? ?? ???? ????????????????? ??????? ?????-??????: ???????? ??????????? ????????????? ??????? ?????-??????, ?????????? ????? ???? ???????; ???????? ????? ?????????? ?????-??????, ????????? ????? ???? ??? ? ??. ?????? ??????, ??????? ????? ??????, ??? ?? ????????, ????????? ???? ?? ?? ? ?????? ????????????, ??? ???????????? ??????????? ???????????? ????? ?????????. ?????????? ?????????? ????? ????????????? ??????? ?? ???? ???????????????? ??????.

?????????? ??? ????????? ???????????????? ???????????? ???????.

1. ??? ??????? ????? ????? ? ????? ????? ???? ???. ???????? ??? ????????? ??????? ????????? ? ???????? ? ????????? ?????????? ? ??????????? ????? ? ???, ????? ????????? ?????? ?????????? ?????? ??? ?????? ????????. ? ????????? ??? ??????? ????? ????????? ? ???? ??????. ????? ???????? ??? ?????????????? ????????? ?? ?????????? ?????? ?? ????????????? ????????? «? ???», ? ????? ?? ???? ?????????? ?????????.

2. ??? ??? ??????? ????????? ?????????? ? ???????????? ??? ??????????? ?????????? ???????????. ? ?????? ??????? ?????????? ?????? ???????? ???. ????????? ???????? ??????????? ????????, ?? ?? ???????????? ? ?????? ???????. ?? ???????? ??? ??? ????? ???????????? ? ????? ????, ? ??????????? ? ??? ??????????? ? ????? ??????? ?????????? ?????? ???. ??? ???????????? ??????????? ??????????? ??? ????? ???? ???????? ????? ?? ????????? ????????:
?) ?? ???????? ??? ??????????? ???????? ?????????.
??? ??????????? ????????????? ?????????? ?????????? ?????????;
?) ??? ?????????? ?????????? ????????????, ??????? ?????????? ?????????? ??????????? ???. ????? ???????? ???? ?????? ??????????????? ? ?????????? «??????????????? ?????????? ?????????»;
?) ??? ?????????? ????????? ?????????. ???????? ???, ???? ??? ???????? ?????????, ???????????? ?????????? ??????. ???? ????? ?? ??????????, ?????? ??????????? ?? ???????????? ? ???????? ?????????? ????????? ???;
?) ?? ????? ??? ??????????? ???????? ?????????. ?????????? ???????????? ? ????????. ???, ? ??????? ???? ?? ??????, ????????? ?? ??????.
11.06.13     ??????????: 1534