Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ?????? ?????????, ??????? ????????? ????? ??????? ???????
?????? ???? ? ???????? ????? ??????? ????????????? ???????? ??????????? – ????????? ?????????? ??? ??????????? ???????? ????????? ???????.

???-?? ????????? ? ?????? ??? ?????? ??????????? ?? ?????????? ? 5 ??????, ???-?? ?????????? ??????????????, ??? ?????? ???????????? ?????????. ????? ????????? ???? ??????????, ?????? ??????????? ????????? ??????? ?? ?????? ??????????????? ? ???????? ?????????.

????? ??? ??? ?????? ?????????? ? ??????, ??????????? ??????? 2-3 ???? ???????? ?????????? ???????? ????? ???????, ??? ????? ?????? ????? ????????????????, ??????????? ?? ??????. ?? ????? ??????? ? ???????, ???? ????????? ????? ????? ??? ??? ????????? ? ???????????? ?????? ???????. ?????? ??????????? ???????? ????? ?????? ??????? ?? ???????? ?????? ???????. ? ??? ??????, ???? ??????? ??????????? ? ???????????? ??????, ?????????????? ??? ???????? ??????? ??????? ?? ?????, ????????? ?????????? ?????????? ???????.

?? ????? ????????? ????? ?????????? ?????? ?????????? ???? ????? ?????????? ????????. ?????? ??????? ?????????? ??????? ????? ???????? ???????? ? ??????? ??????? ?? ????? ????????? ? ??????? ??????? ??????. ?? ????? ??????? ? ??????????? ???????, ??????? ?? ?????, ??????? ??? ????? ???????? ?? ???????? ???????. ?? ?????????? ????????? ????????? ????????? ????? ???? ?????? ??-?? ??????? ? ??????????? ? ??????. ????????? ? ??????? ?????? ????? ???? ??????????? ?????? ? ????????, ??? ????????, ??? ???????? ??????? ??? ??? ?????? ? ??????????? ?? ???????? ????? ?? 3 ?????.

??? ???????? ???????????? ??????? ?????????? ???????? ?????. ?? ????? ?????? ??????? ??????? ?????? ???????? ????????, ?????? ???????. ??????? ?? ???????, ???? ?? ???????? ?????? ??? ??????, ????? ??????????? ?????? ????????? ??????? ??????? ? ?? ?????????? ??????? ??????? ??????????? ?????????????.

???????? ??? ??????? ?? ?????????????, ??? ??? ???? ????? ???????????????. ?? ????? ?????? ?????? ?????? ?????? ?????, ????????? ???????? – ?????? ????????????? ????????? ???????? ??????? ? ????? ????????. ???? ?? ???????? ??? ?????? ?? ???????? ? ?????????? ???????, ?????? ????? ?????????, ????????? ???? ????????? ??????? ????????????????. ????? ?????????? ????????? ???? ????? ????????? ????????, ?????????? ? ??????? ????? ?????? ????????, ???????? ??????? ?? ????????, ?????? ??? ????????? ??????? ? ???????? ?????.

08.06.13     ??????????: 1259