Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ???????? ??????? ?????????? ?????? ????????????????
?????? ????????????? ????? ?????????????? ???????, ??????????? ? ????????????, ? ?????????? ?? ?????????. ? ?????????? ?????? ??????????? ?????????????? ????????? ? ?????????? ?????????? ? ??? ????????????. ?????????? ?????????? ????? ???????? ? ????, ??? ????? ??????????? ????????? ? ?????? ?? ???????????? ???????????? ?????.??????? ?????? ? ?????????? ?????????? ????? ??????????? ????????? ?????? ???????????????? ?????????? ???????????? ??????? ????????? ? ?????????? ??????????????. ????? ???????, ????????? ???????? ???????????? ?????????? ????????????? ?????????????? ????? ? ?????? ? ????????, ????? ?? ??????? ????????? ??????? ????????????. ? ????? ???????, ????? ? ????? ???? ???? ????? ???????? ???????? ????????? ?????????.

??????????? ?????????????? ??????? ?????? ??? ???????? ????? ???????? ?????? ??????????????? ???????????????? ??????????????, ??????? ???????? ????????? ???????????? ? ???????? ?????? ?????, ??????? ???????, ???????? ?????????? ? ??????????????? ???.

??????? ??????????????? ???????????????? ???????????? ????? ???????? ???????????, ???????????????? ? ???????????? ??????? ? ?????????? ???????????? (??????????????? ????????????, ??????????, ??????). ?????? ????????? ???????????, ??????? ??????????? ? ?????????? ??? ???????? ????????? ?????? ??????????????? ????????????????.

????????? ??????? ????????? ? ??????????????? ????????????????. ? ???????? ????????? ???????????????? ??????????? ?? ??????????????? ?????????? (??) ????????? ?? ??????? ???????????????? (??). ? ???????? ??????????????? ???????????????? ???????????, ??????????? ?? ??, ?????? ??????? ?????????? ????????????????.

? ??????? ? ??????? ??? ???????????? ??? ??????????, ??? ? ??????? ?????????????????? ???????? ????????????????. ? ???????? ???? ??????? ?????????? ?????????? ???????? ?????? ???????? ??????????? ? ??????? ????????????? ???????? (????????, ??????????? ???????????) ??? ?????? ??????? ? ??????? ???????????.

??????? ???????????????? ??????? ?? ???????????? ?????? (???????????? ????????), ?????? ?? ??????? ??????????????? ?????????? ?? ?????????? ???????? ??? ??????? ???????????? ? ????????? ? ?????????? ???????. ?????????? ???????? ?????? (???????? ???????? ? ??????????? ??????) ?????????? ??????????? ???????????? ????????.

???????? ???????????? ???????? ??????? ?? ????? ?????????? ???????????????? ??????????, ?? ???????? ??????? ?????????? ???????? ??? ??????? ??????????? ???????????? ????????. ???????????? ???????????? ????????, ?? ?????????????????? ? ??????? ????????? ??????????? ?????????? ???????? ????????????????.

???????? ???????????????? ?????????? ???????????, ???? ?? ?????? ???? ????????????? ?????????????????? ?????????? ???????????? ????????. ???????? ???????????????? ?????????? ????????, ???? ?? ?????? ????????? ????????? ??????????????????? ?????????? ???????????? ????????.

???????? ???????????????? ????????? ??? ?????????????? ???????????? ????????????? ??? ??????? ??????????? ???????????????? ????, ?. ?. ??? ????? ??????????, ??????? ?????? ???? ???????? ??????????????? ?? ?????? ???????? ????????????????.
26.05.13     ??????????: 2201