Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ??????? ? ?????.
????? - ?????, ????????? ??????????? ???????, ??????? ?????????????? ?????????? ?????????? ?? ????????? ??? ???????. ????? ????????????? ??? ?????????? ???????? ? ???????, ? ??????? ??? ?????????, ? ??????? ?? ??? ??????? ??????? - ???????????? ? ?????????????? ?????.

? ??????????? ????? ????????? ?? ??????? - ????????????? ?????, ?????????? ?????, ????? ????????? ? ?????? ????? ???????????????? ???????. ???, ??????????? ????? ??????? ???????? ? ???????? ???????????????? ???????????? ???????? (?????? ? ???????), ????????? ? ?????????? ????? ? ??????? ?????. ??????? ????????????? ????? ???????? ????????????? ????????? ???????, ?????????????? ? ?????, ?? ??????????, ??????????? ??????? ? ????????? ??????? ?? ??????????? ? ????????????? ????. ? ??????? ????? ?? ???? ???????? ????? ??? ??????? ?? ????? easyhelp.su.
?????? ????? ?????????????? ? ?????????? ????????? ???????? ?????????? ????????????????? ??????????. ??? ???????? ????? ?????? ???????? ? ???????????????? ??????????? ??? ?????? ? ???????? ????.
?????, ??? ?? ??? ? ??????, ???????? ? ??????? ??????, ??? ???? ??????? ???????? ???????? ?????? ? ???????? ??????????? ????. ? ?????????? ???? ???????? ?????? ???????? ??? ????????????: ?????, ????, ?????? ? ?????. ??????? ????? ??????, ??? ??????? ??????? ?? ???????? ?????????? ????????? ????????? - ??????.
?? 17 ???? ????? ???? ???? ??????? ??????????, ????????? ??????????, ??????? ???????? ?????????? ???????????? ??????? ? ??????????? (?????? ??? ???????).
????? ?????????? ????????? ?????? ? 18 ???? ????????? ??????? ??????????? ??????? ????? ??????????? ????????? ?????, ? ????? - ???????? ???????-?????? ????????, ? ??????? ????????????? ???????? ??????? ? ????????? ?????????. ???????? ????? ???? ??????????? ??????????? ??????????? ???????? (????????, ??????? ?? ????? ???? ????????? ??????????? ????????).
??????? ??????? ? ???????? ??????? ??????? ??????????? ??????????, ??????? ??? ?????? ????????? ????? ?????????? ????? ??? ???. ????????.
????? ???????? ??????? ??????? ? 19 ????. ?????? ???????? ??????-??? ??????, ???????? ???- ?????? ???-???????, ??????????? ????? ???????? ????????? ?????? ????????, ???????? ????????? ??????, ???????? ??????? ??????????, ????? ? ?????? ??????????? ??????? ???????, ??????????? ? ?????.
20 ??? ??????? ? ???????? ???????????????. ? ??? ????? ????????? ? ???????? ???????? ????? ?????? ?????? ??????????? ???????, ????? ??? ????????????? (???????????? ???????, ??????????? ?????????? ?????? ???????? ?? ??????????? ????????? ?????? ? ???????) ? ????????????? (?????? ?????????? ? ??????? ??????????? ??????).

? ?????? ???????? ?????? ????? ????????? ?????????? ?????????.
???? ???????????? ??? ????? ?????, ????????? ?????????? ??????? ????????. ???? ??????? ?? ????, ?????? ???????? ????????? ?????????.
????, ? ???? ???????, ????? ??????? ?? ?????? - ????????. ? ???? ????????? ??? ???? ????????: ??????? ? ????????.
????? ?????????? ??????? ????? ???? ??????????????? ?????? ????????, ????????? ? ??????????, ????????????? ??? ?????. ??? ????? ?????????? ????? ? ???????? ?????. ????? ?????? ???????? ???? ????????, ??? ???? ??????? ????? ?? 1 ??????? ? ?? ????? ?????????.
??? ????????? ? ????????? ????? ?????????? ???????? ????? ???? ????????? ? ??????????? ???????, ???????????? ????????????? ???????? ????????? ?????????? (??? ???? ??????????? ?? ?? ?????? ????????? ?? ? 1869 ???? ?????????????? ??????).
??????? (??????????) ????? ???????? ? ??????? ????? ?????? ??? ???????? ???? Z. ???????? ? ??????? ??????????? ?? ??????????? Z. ? ???????? (?????????????? ?????? ???????) ???????? ????????? ?????????? ??????????? ??? ???????? ?? ???????? ???????? ? ???????? ? ??????????? ?????. ? ???????, ??????? ??????????? ??????????? ? ??????? - ??? ?????? ?????????, ?????? ????? ????? ?? ????? ???. ?????????.
???? ??????????????? ??????? ??????? Z (?????? ????? ???????? ? ??? ????) ? ??????? ?????? ? (?????? ?????????? ????? ???????? ? ?????????).
????? ?????? ? ???? ?? ???????? ????? ????????? ?????? ?????????? ?????????. ??? ???? ??? ????? ?????????? ?????????? ???????? ? ?????????? ? ???????? ??????????? ??????????? ??????????. ????????, ??????? ??????? ????? ?????????? ? ???? ????????? ??????. ?????? ????? - ??? ???????????? ??????? ? ??????? ??????, ?????? 1. ??? ???? ???????? 1 ??????. ?????? - ??? ???????? ? ??????? ?????? 2. ??? ???? ???????? 1 ?????? ? 1 ???????. ?????? - ??? ?????? ? ??????? ?????? 3. ??? ???? ???????? 1 ?????? ? 2 ????????. ??? ?????? ????? ?????? ? ???? ?? ??????????? ???????? ?????????? «?????????».
??????? ????? ????????, ????????? ??????? ??????????, ??????? ?? ???????? ????? ??????. ???? ? ???, ??? ? ???????????? ????? ??????? ??????? ????? ???? ???????? ??????? ????????.
??? ????????? ????????????? ???? ??????? ???????. ????????, ????????? ???? ? ??????? ?????? 35,547 ???????? 76 % ?????-35 ? 24 % ?????-37. ????? ???????, ??????? ????? ????? ???????? ???????????????? ?????? ???? ???? ????????.
????? ????? ???????????? ???? ? ?????? ? ???????????? ??????? ????????, ???????????? ??????????. ???????? ????? ???????? ?? ?????? ?????? ???????? (? ???????, ???????? ?2 ??????? ?? 2 ?????? ?????????) ??? ?????? ????????? ????????? (????????, ???????? ???? ?20 ??????? ?? 2 ?????? ????????, ????????? ? ????? ?????? ?????????).

11.05.13     ??????????: 1875