Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ? ?????????????? ?????????????? ?????????????? ??????
????? ?? ??????? ?????????????? ?????????????? ???????? ????? ??????????? (??????????) ??????????. ???? ????? ??????? ?? ????????????? ???????????? ???????????? ???. ???, ????????, ??? ????? ????? ??? ??????, ?????????????? ????????? ????????. ?? ????? ?????? ?????? ?? ?????????????????? ???. ??? ????? ????????? ????????? ????? ?????????? ???????. ? ? ???? ?????? ????? ?????? ?????? ???????? ?????? ?? ??????????????????. ????? ??????????? ?????????? ??????????? ? ???, ??? ??? ?????? ????????? ????? ???????????? ??????? ????????? ?????????????? ?????????????? ????????? ???????????? ??? — ????????? ????????? ??????????? ??????????, ??????????????? ??????????????? ????????? ? ?????????? ?????????? ?????? ? ??????????? ???????????????? (? ??????? ??????????????????? ? ??????????? ?????????????) ?? ??? ???, ???? ????????????? ?? ????? ?????????. ?????????????? ????? ???????? ?? ????? ??????, ??? ??????????? ?? ? ??????? ??????, ??? ??? ???????, ??????????????? ??????? ?????? ? ????? ?????????? ??????????? ??????, ?????????? ??????????? ?????? ? ???? ??????????? ? ????????????????? ????????. ? ???????? ????? ????????? ? ???? ?????? ?????? ??????????????? ????? ????????.

?????? ? ???? ?????????? ?? ???? ???????? ????????????????? ??? «????????? ?????????????», ????????????????? ? ???, ??? ?????????????? ????? ?????? ??????? ? ?????????? ?????-?? ????? ? ??? ???????? ? ??????? ???????????????????.

??????? ? ??????????? ??????????? ????????? ????????????????? ?? ???? ????, ??? ????? ?????????????? ????????? ?????????? ????????. ?????????????? ???????? ?????????? ???????? ???????????? ?????????? ???????? ?? ?????? ?????????? ??? ?????? ?? ????? ????????. ???, ????????, ??? ????????????? ? ????? ??????????? ????????? (???) ???????? ????????? ????? ??????????? ? ??????? ?????????????? ?????????????? ?? ???????? ?????????.

??????? ? ??????????? ??????????? ????????? ??? ??????? ?????????????????, ?????? ?????????? ?????? ? ??????? ?????????????? ?????????.
?????????? ?? ??????????? ??????????????? ????????? ??????, ???? ??? ?????? ? ?? ????????? ??????, ????????? ? ??????. ??????? ???????????? ????? ?? ??????? ?? ???? ?????? ? ?????????? 64 ??? 128 ????.

?????????? ???, ???, ???? ? ??? ????? ??????????? ??????????????? ????????? ?????? ??? ????????????? ??????? ? ???? ??????. ??? ???? ???, ???? ? ??? ??????????? ?????????, ? ??? ??? ???????? ????????? ??????????, ??? ??? ?? ???????? ?? ?????? ??????????????? ?????. ???? ???, ??????? ??????? ?????????, ???????????? ?? ??????????? ?????? ??, ? ???????? ???? ????????? ? ?????? ????????????? ?????? ???.

??? ?????????? ???????????? ??????? (??) ? ??????? ? ??? ???????????? ????? ?????????????? ?????????? ?? ???? ???????? ????????????? ? ???? ?????????? ??? «????????? ?????????????», ?????????? ???????? ?????????? ???, ???, ???? ? ???, ? ????? ????? ??????????? ?????? ?? ? ????????????? ????? ??????????? ??????. ?? ????????? ???? ?????????? ?? ???????? ????????? ? ??????? ??????????? ?????? ? ?????? ? ?????????? ???? ??????.

?????????? ????? ?????? ??????? ?????????????? ??????????????, ???????????? ??? ??????????? ??????????????????.
01.05.13     ??????????: 1709