Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ????? ??? ??????????? ???????????
??? ??? ?? ?????????? ?????????? ???, ?????? ??????????????? ??????? ????? ???????? ????? – ??? (??????????????? ???????? ??????????). ??????? ???? ???????????????? ????????? ???????????? ?????????? 9 ??????? ??????????????????? ???? ? ????????. ???????? ????????? ??????, ? 2014 ???? ??? ????? ????????? ???????????? ?????????.

??????????? ???????? ? ?????? ????? ??? ??????? ? ??????? ???????. ???? ?????? ? ????????? ????? ???? ????????????? ??????????????, ?? ?????? ??? ?????? ?????????? ?? ?????????? ????????? ????? ?????? ?? ????????. ?????? ???????, ??? ??????????? ??????????????? ? ??? ??? ??????? ?? ???????????? ?? ????? ??????????????? ???????? ??????????. ??????? ??????? ?? ?????????. ???????? ???????????? ???????, ?? ????? ??????????? ??? ?????? ????? ??? ??????????.

???????? ??????? 9 ??????? 2013 ????, ?????? ??? ??????? ????? ??????? ?????????? ?? ????? ????????, ??????? ?? ???????????? ??? ?? ????. ? ???, ????????? ???????? ????????????? ????????? ? ???????? ????? ????? ?????? ?????? ????? ?????????? ??????. ?? ??? ???????, ??? ?????? ????????? ?????? ??-?????????? ?????????, ???? ? ??? ???????????? ?? ??????? ???????????????? ????????.

??? ??????? ???????????? ???, ??????? ????? ??????? ?? ??? ???????? ?????, ???????, ??? ? ? ??????? ???? ????????????. ???????? ????? ?????, ??? ?????? ?? ?????????? ?? ????? ????????? ????????????? ?????? ?????? ?? ???? ???????, ??? ??? ? ?????? ????? ??? ????? ???? ????? ??????, ??????? ??????? ????? ??????????? ??? ???? ????? ?????? ????????????. ????? ???????, ?????????? ?????? ????????? ????? ? ? ? ??????????? ?????????, ? ????? ? «????????». ? ??????????? ??????? ?????? ? ????? ??????? «????».

?????????? ??????? ???????? ?? ??, ??? ??????????????? ???????? ?????????? ??????????? ????? ???????, ????? ????? ??????? ????????????? ?? ?? ???????? ??????????. ? ?????? ????? ???????? ????? ?????????????? ?????? ? ??????? ???????, ?????????? ???????????? ????.????????? ?? ????? 9 ????? ??????????? ??????? ? ???????????, ?? ????? ???????? ? ? ?????????? ?? ??????????, ??? ??? ? ???? ???? ??????????? ??????? ?? ??????? ????? ????????? ? ?????????? ?? ??????????. ?????? ????? ???????? ??-???????? ????? ?????? ???????, ?????? ????? – ?????????, ?????? ?????????? ?? ??????????. ??? ??? ? ????? ???????? ????? ????????????? ?????????????.
???? ??? ????????? ?? ?????? ??? ???????? ???? ????????? ???????????? ?????????, ?? ??? ????? ?????????, ????????? ???? ????? ??????. ????????, ?????????? ????????? ???????? ??? ???????, ??? ??? 2013 ??? ?????????, ????? ????? ??? ????????? ??????????????.

29.04.13     ??????????: 1563