Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ????? ?? Skype
?????? ????? – ??? ???????? ??????? ? ????? ????????, ?????????? ?????? ???? ???????? ???????? ?????????????? ??????????? ??? ???????? ?? ????????? ?????????. ????? ??????????? ???????? ????? ?????????? ?????? ????? ???????????: ???????-???????? ? ?????????????. ??? ??? ???????????? ???????? ????????? ?????????? ????? ?????????? ???????? ????? ??? ????????? ????????????, ?????????? ?? ??????? ????? ??? ??????.

??? ????? ??? ?????????? ??????? ??????????? ?? ???????? ?????, ?, ????? ????, ??? ??????? ??????????????? ???????.

??? ???? ?????? ??????????? ???????????? ??? ??????????? ????????? ????????? ????? ????????. ??-??????, ??????? ???????? ???, ??? ?? ?????????. ???? ? ??? ??????? ?????????? ?????????, ?? ?? ? ????? ??????? ?????????, ????????, ?? ???????.

??-??????, ??????? ??????????? ????????? ????, ?? ????????? ???????????? ?????????? ??????? ? ??????? ?? ?????? ?? ??????????.

?-???????, ??????? ????? ?????????????? ? ????????? ???? ??????????? ????????? ???????? ???????? ??????????. ? ??? ???????? ???????? ??????. ???????? ???? ?? ?????? ??????????? ??????? ???????? ??????????, ?? ? ?????? ????? ??????????. ????????, ???? ???? ??????? ? ?????? ??????. ????????????? ? ????????, ?????????, ????????, ??????????? ? ?????? ??????  ????????? ? ????????? ????? ? ??? ???????? ?????????? ?????. ? ????? ?????????????? ?????? ????????????? ???????? ???? ? ??????? ???????, ? ??? ????? ?? ?????? ? ???????? ?????? ?????????. ?????? ???????? ?? ??????, ????? ???????? ?? ??????? ?????????????, ???, ???? ?? ?? ??????? ????, ??????? ??????????????? ? ???????????.  ? ???? ??, ?????? ???????? ??????, ????? ??????? ? ????????? ?????.

?-?????????, ????????? ?????? ?????????? ????? ???? ??????????? ????, ??? ????????? ?????? ? ????? ???????????. ? ??????? ????? ?? ?????? ????. ???????????? ???????? ????? ???? ? «?????????» ?????????????. ? ??????? ???? ?????????? ?? ??????????, ?? ??????, ?????? ??????????????? ?????? ?????????? ?? 300 ?????? ?? ???. ??? ????? ????, ??? ???????? ???????, ??? ? ????????????? ?????. ? ????????? ????????? ???????????, ??????? ?????? ? ??????, ?????????? ?? 800 ??????. ??? ????????, ??????? ???????? ?????????? ??? ?????? ???????, ?????? ???????? ??????? ????? ?? ????????.

??????????? ? ?????????????? ???????? ? ????? ????????? ???????? ?????. ???? ?????? ??????? ?? ????????, ?? ? ??????? ??? ??????????? ???????? ? ??????? ??? ????? ?????? ? ???????, ??????? ??? ????????. ? ?? ???? ??????? ???? ? ?????????? ? ??? ??? ???, ?? ??? ????? ?? ???????? ??? ??????????. ??? ????????? ????? ???? ????? ??????. ??????? ?????????, ?? ????? ????? ???????? ????????????? ? ??????? ???? ??????????? ??? ???????.  ????? ?? Skype ????????? ?? ???????? ???????? ? ??????????? ??? ???????????????? ????????.

???????, ?????? ????? ?? ?????? ??????? ?? ??????? ???????????? ??????? ????????????, ????? ????? ??? ????? ?? ??????? ???????? ??????, ?? ?? ????? ???????? ??????????? ????????? ????? ? ????????????????? ?? ?????????? ????.

11.04.13     ??????????: 1470