Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ??? ?? ????? ?????????????? ? ??? ???????????
??????, ??? ???????, ??? ? ?????????? ???????????? ? ???????? ? ??????? ????? ? ??????, ??????? ? ??????? ?????? ? ?????????? ????????? ???????, ???? ??? ?????? ? ????? ?????? ?????????? ??????????? ? ?????????? ??????????.

? ??? ????? ?? ????? ???????? ???????, ??????? ?????????? ? ????????? ?????????????, ????????, ?????????? ???????, ??????????? ??? ?????????? ??????? ??????. ????????? ???????? ????????????? ?????? ??????? ????? ?????? ????? ?????????, ??? ????? ?????. ???????, ???????? ??????????, ??????, ?????? ???????? ?????.
   ????? ?????, ??????? ? ?????? ?????, ??????? ??????? ?????????? ? ??????? ??????? ????????, ????????? ? ??? ????????, ???????????? ?? ??, ????? ??-?????? «???????» ????? ? ??????? ?????????? ????????? ??? ???? ????.
   ?? ???????? ????????? ???????? ???????????? ???????? ?? «???????????» ????????? ???????? ????? ???????? ??? ???????? ?????????: ??-??????, ????????? ??????????????? ?? ?? ???. ????????????? ?????????? ?????????? ?????????, ??? ?? ? ???, ?? ??????.
   ?????? ????????? ????? ?? ????????? ??????????, ? ???????, ??? ???????? ????, ? ???? ?????-?????? ???? ???????? ?????????????? ???? ?????????. ??-??????, ????????? ?????????? ????????, ????????? ????????????? ??????? ???????? ??????????? ? ??????.
   ???????, ??????????? ???? ??????, ?????? ?? ??????? ???????????? ???????????: ??? ??????????, ?????? ???????, ? ??????? ??????? ??????????. ?-???????, ????????? ??????????????, ??????? ???????? ?? ????????? ? ????????? ?????????? ???????.
   ??????? ?????????? ?? ????? ????????????? ????????, ? ??????? ????????, ????? ??????? ?????? ??????? ?????????? ? ????????????? ?????, ?????????????? ???????????? ??????????? ??????? ????????? ?? ?????.
   ??, ????? ????????? ?????? ???? ????????? ??????????? ?????????????? ????? ?? ??????????? ????, ?? ????? ??????????????? ?????????, ???????????? ?? ?? ????? ??? ???? ?????, ??????? ??????.
   ? ??????? ?????????, ??????? ??? ?????? ? ???, ????????? ?????????? ? ?????????? ??????, ??????????? ?? ???????. ??? ????????????, ??? ???? ?? ??????????? ????????? ????? ?????????? ????? ??????? ?? ????? ????????. ???????? ??????????, ?? ????? ?? ??????.
   ?????????? ? ??????, ???? ?????????, ??? ??????? ? ????????? «??????????? ?????» ??? ????????????? ????????????? ???? ???????? ??????. ??????????? ????????, ??? ?????? ????? ??????????? ???????????? ? ?????, ??????????? ? ??? ?? ????????????? ??????? ?????????? ? ???????? ?????????. ????????????? ??? ??????? ?????? ???????? ??? ????????.
   ??????? ??????????? ?????????? ? ??????? ? ????????? ? ???????? ????? ????????? ? ????? ?????? ??? ? ?????. ????? ??? ?????????? ? ???????, ?? ??? ???????? ? ??????????? ????. «???????????????» ?????????? ??????? ???????? ? ?????????, ??? ?? ?????? ????????? ???????, ? ?????? ?????? ???????? ?? ???? ??????????? ?????? ? ?????.
   ?????????? ?? ??????????????, ????????, ? ?? ??????? ???????? ????????, ?????????, ??????????, ????????????? ? ??????????? ? ??????? ? ??????? ??????????, ? ?? ????????, ? ????? ?????? ???????? ????????? ????????? ???? ????????.
   ??????? ????? ????????? ???????? ??????? ???????????, ?? ???? ??????, ??? ??? ??????? ???? ?? ????????: ??? ?????????? ?? ??????? ? ????????? ? ???????? ?? ???????? ????????? ? ?????? ? ???????? ????????????, ?? ????? ???????? ????????? ???????? ???????. ??????, ????? ?????????? ???????? ????? ? ????? ??? ???????????.

01.04.13     ??????????: 1517