Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ??????????? ?????????
???? ?? ???????, ????? ????????? ???? ?? ????? ?? ??, ????? ????????? ???????? ? ?????????? ? ????????????????? ??????. ??? ???? ?? ????? ?????? ??????? ? ??????????. ?????? ?????? ??????????? ???????? ? ??????, ??? ? ????????? ?????????? ????? ??????.

???? ?? ???????, ????? ????????? ???? ?? ????? ?? ??, ????? ????????? ???????? ? ?????????? ? ????????????????? ??????. ??? ???? ?? ????? ?????? ??????? ?? ????????????? ?????????. ?????? ????? ?????? ???????? ????? ?????? ??? ??????????? ????????, ??? ? ????????? ?????????? ??????????? ? ????? ??????????? ??????. ??? ?????????? ????? ??????? ?????????, ?????, ???? ????? ?????? ? ?????? ?????? ?????????? ????? ???????????? ????????? ???? ???-?? ????????.

? ???????? ??? ??????????? ????? ??????: ??????? ??????? ?????????? ????????????, ???? ??????? ??????? ?????? ?? ??????. ? ????? ?????, ??????? ??, ???????? ???? ?? ??????? ?????? ? ??????????????? ??????????? ????? (? ??????????? ???????, ???????, ???????????).

???????, ??????? ? ????? ????????? ?????????? ???? ??? ???????, ???? ????????, ????? ?????????????. ???????? ? ??? ??? ???? ?????????? ?????? ????????????? ?????. ?? ?????? ?????????? ????????? ???????? ????????????? ???????????, ? ????? ???????? ?? ?????? ??????????, ????????? ??????? ????? ?????????, ????????, ? ????? ????? ??? ????????, ?????????? ???????????, ??????????? ???????? ???????, ??????????? ????? ? ????????????? ???????????, ????????????? ????, ????????? ? ?????????? ? ?????? ??????.

????? ??????? ????????????? ???????? ? ??????????? ??????? ?????????? ????????? ???????? ??????. ??????????, ??????????? ????? ??????? ???? ????, ????? ? ??????? ? ?????????? ??????????????? ????????, ???????? ???? ???????.

?? ??? ?????? ?????????? ????????????? ????????? «????????» ???????, ??????? ????? ???????? ?? ???? ???????? ??????????????? ??????? ??????? ???????????. ??????????? ?????? ??? ? ????? ?????? ??? ????? ???????? ?????????????? ???? ?? ? ????? ?????????? ????? (???????, ? ????????? ????? ?????? ????????????? ???????? ?? ???????????, ? ????????? ? ???????? ?????????).

????????? ???????? ? ?????? ????? ??????????????? ? ???? ????????? ?????????? ????????? ??????????. ???? ? ???, ??? ??????????? ?? ??? ?????????? ??????? ?????????, ??????? ? ??????? ?????????? ??????? €1000 ? ?????. ??????? ????? ?? ???? ??????? ???? ? ???? ????????? ?????? ?????, ?? ?????????? ????? ??????? ?? ?????????? ??????? ? ?????????.

??????????? ????????? ?? ?????? ????? ?????????? ???? ????????, ??????? ??? ???????? ????? ????? ???????????? ????. ????????, ????? ?????? ??????????? ? ??????? ?????? ?????? ?? ???????.

???? ?? ??????????????? ?????????? ??????? ??? ??????? ??????? ???????????. ?????? ???????? ???????? ? ??????????? ??????? ??? ??????????? ???????????? ????????, ? ????? ??? ???????? ? ??????????? ? ??????????? ??????? ????? ???????????? ???????????.

26.03.13     ??????????: 1424