Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ???????????? ? ???? ???????, ??????? – ??????, ?????? ? ???????????

??????? - ?????????, ???? ??? ???? ??? ????????? ??????????? ? ??????????? ?????????, ??????? ????? ???? ?????? ? ??????. ?? ??? ???? ??? ??????? ?? ??????? ?? ?????????? ??????. ??? ?????? ????????, ???? ?? ?????? ????? ? ????? ????????, ?????????????? ? ????????. ??????? ?????? ????? ????? ???? ??????? ??????, ????????, ??????. ??? ?????? ????? ?????? ??????? ??????? ?????????? ????????? ????.

??????? ???? ??????? - ??????????? ????????, ???????? ?????????????, ??????? ????????? ? ???????????? ???????????????? ? ????? ????????. ???? ????????, ??????????? ????????? ????????, ???????? ?????? ???? ?????? ????????, ????????? ??????????????. ?????? ???????, ? ???? ??????? ????, ???????? ???? ?????? ? ????????????? ???????? - ??????? ?????? ????????????????? ????????? ?????????.

???????? ???????? ?????????? ???????, ???? ?????????? ???????????? ? ???? ???????, SMS, ???????? ?????? ??????. ? ??????????? ??????? ?????????? ??? ?????????? ??????????????? ?????????? ?????? ???????????????? ????????????? ? ???? ????????. ? ????? ???? ??????? ??????, ????? ?? ??????? ?????? ? ????????????? ??????????????

????????????? ??????? ????? ????????? ??????? ? ????????? ????????? ?????????. ?????? ????? ??????? ???????????? ? ????? ?? ??????? ??????, ? ????????? ??????? ?? ????? ????????? ? ?????????? ????????? ??????. ?? ??? ????, ????? ??????? ??????? ???????? ?? ??? ??????? ??????, ? ????????????? ???????? ?????? ???????. ????? ?? ??? ??????? ????? ????? ???????????? ???????????????. ????????? ? ???? ????? ??? ????????? ?????????? ?????? ? ????? ???????? ? ???????????????? ?????????. ?? ????? ?? ????? ????????? ??????? ???????? ???? ????????? ??????? ?????????? ? ??????? ?????? ??????????. ??????? ????? ????? ??????, ???? ??????? ??????? ???-?? ?????? ??????, ?????? ? ?????????? ????????? ????????? ???????? ?????-?? ??????????. ??? ?? ????? ?????? ???????? ???????? ???????? ? ??????? ??????? ??????. ???? ??????? ?? ???????, ? ?????? ? ????????.

??????????? ???????? ?? ??? ??????? ??? ?? ??????? ??????????, ????????? ?????? ??????, ?????? ????? ??????? ???????? ? ????????? ???????????? ????? ?????????? ?????????. ????? ??????? ????? ??? ?????????? ??? ????????, ??? ? ???????? ??? ??????? ??????????? ??????????. ? ??? ???? ???? ??????? ???? ????? ????? ???????, ? ??????? ??? ????? ????? ?? ???? ????, ??????? ?????? ????? ???????? ?????.

?? ???? ????????? ???????????? ?? ???????? ?????????? ? ???? ??????????. ??????? ???? ??? ??? ??????? ????????? ????????????, ???????? ? ?????? ????? ?????. ???????? ?? ???? ????????? ????????? ? ?????? ???????????, ? ?????? ?????? ???????????, ?????? ? ?????? ? ????? ????????.

???? ????????? ????????? – ??? ?????????. ?????? ??????? ? ??????? ???????, ???????? ?????, ???????? ?????? ?????? ????? ??????? ????? ??????? ?????????. ???? ??????? – ??? ???????? ????????, ?????????????? ?????? ????.

26.03.13     ??????????: 1877