Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ?????????????? ??????????? ????????? ????? ?????
???????? ?????????????? ?????????? ? ?????? ??? ??????????? ?????? ???????? ????????. ?????? ?????????????? ??????? ?? ??????, ?? ??????? ?????????? ??????. ????? ???????? ????????? ???????: ????????????, ?????????? ????????, ??????? ? ??????????? ????? ? ??????????? ???????. ???????? ?????????????? ?????????? ? ?????? ??? ??????????? ?????? ???????? ????????. ?????? ?????????????? ??????? ?? ??????, ?? ??????? ?????????? ??????. ????? ???????? ????????? ???????: ????????????, ?????????? ????????, ??????? ? ??????????? ????? ? ??????????? ???????. ? ????? ???????, ????? ?????? ??????? ??????????? ????? ?????????????, ??????? ?????? ???? ?????? ?? ???????? ?????????????? ??????????? ????????? ????? ?????.

????????????? ?????????? ??????????? ?????? ? ??????? ?????????????? ????? ??? ??????????????. ?????????????? ????? ???????????? ??? ?????????? ??????????? ? ??? ??????, ????? ?????? ?????????? ?????????? ???????? ??????????? ?????? ?, ?????????????, ?? ?????? ????????????????.

?????????????? ????? ?????????? ????? ???? ????????, ???? ?????? ???? ????????? ??? ?????????????? ? ??????????????? ??? ??????????, ?.?. ?????????? ??? ????. ????????? ???????????? ????????? ?????? ????? ???? ??????, ??????? ?????? ????????? ???????? ????????? ???. ?????????? ????? ??????????? ?? ?????? ???????????, ?????? ? ???????? ?????-??????. ? ??? ???????, ????? ?????? ?????????????? ?????????? ???????? ??????????????? ??? ?????????? ??????, ?. ?. ?????? ???????? ??????????, ???????????? ?????????????? ????? ???????? ? ??????????? ?????.

??????????? ?????? ?????????? ????????? ????? ? ?????????????? ???????? (?????????), ??? ??????? ????????? ????????????? ?????????? ?????????? ? ? ??????? ? ?????? ?????? ????? ????????? (???????? ??????????). ???? ?????? ?????????????? ??????? ?? ???? ??????????????? ???????? (???????????? ??????????? ?????, ?. ?. ?????????????? ??????????? ????????????? ??????????? ??????????????? ????????). ??????? ? ??????????? ????? ????? ????????? ???????????, ???? ??-?? ?????????????? ??????? ?????? ????????? ???????? ? ??????????? ????? ????????? ????????????.

??????????? ????????? ?????????? ????????? ?????? ??????????????? ???????. ???? ?????? ?????????????? ???????????? ? ??? ??????, ????? ?????? ?????????? ?????????? ???????? ????????????????? ??????. ???????????? ? ?????????? ??? ??????? ?????????????? ????? ???????????????, ??? ??? ???????????? ?????? ??????????? ?????? ? ??????????????. ?????? ??? ??????? ???????????? ?????? ??????????.

?????????? ?? ?????? ??????????? ???????? ? ??? ??????, ????? ? ??? ?????????????? ???????????? ?????? ????????????? ? ??????????? ??? ????????? ???????? ?????????????. ? ?????? ?????? ??? ?????????? ????????????? ???????? ??????? ????????? ??. ?????? ????? ??????, ?????? ???????????? ??? ??????????? ?????????? ? ??????????? ???????????? ? ?????????, ???????????? ?????????? ??? ?????????? ??? ? ?????????????????????? ??????? ?????? ?????????? ??-?? ?????????????? ???????????? ?????? ? ???????? ?????????????? ??-?? ?????? ??????? ?? ????????, ????????? ? ??????????? ??????????.
25.03.13     ??????????: 1648