??????????????? ???????????? ??????????
??????????? ??????????????? ???????????? ??????? ???????? ?? ???? ???? ?????? ?????????? ?????????? ???? ???????????? (?????????????) ? ????? ?????????? ???? ????????????? (??????????????????). ???, ???????, ?????????? ???????????? ?????, ????????????? ?????????? ???????? ???????? ?????? ? ????? ???????? ????????? ? ??????? ?????. ? ????? ???????????? ????? ?????????? ??????????? ???? ? ????? ????????? ??????? ??????????????? ????????????.? ???????? ???????? ???????? ????? ?????????? ????????????? ? ????????????????? ??????????? ???????? ????? ??????????? ??????? ? ??????????? ???????????? ??????? ? ?????????? ??, ???????????? ????????? ??????? ???????. ?? ??? ???????? ?????? ???????????????? ?????????? ????? ??????????????? ?????? ? ?????? ???? ????? ???????????? ?????????, ??????? ??? ????????????? ?? ?????????? ??????? ????????, ? ?? ??????????. ??????? ????? ????? ?????????????? ?????????? ? ???????? ?? ?????? ?????????? ????????? ??? ????????????? ????????? ? ??????? ? ?????? ??? ??? ???? ?????????? ??????, ???????, ?????????, ?????? ??? ?????, ???????, ???????? ????? ???? ??????? (???????) ???????? ? ???? ?????, ? ????? ???? ???? ? ?? ??????? (?? ???????). ?? ???? ??? ????? (???????, ????????), ??? ???????, ??? ??????? ????????. ????? ??????????????? ???????????? ?????? ?????????? ? ????????. ??? ???????? ??????? ???????? ?????????? ????????? ????????? ?????????, ??????? ????? ????????? ??????????? ?????????. ????????, ???? ???? ???????? ???????????? ????????????, ?????????? ???????? ??????????? ??????????? ???? ???????? ???????? ???????? ??????? ?????????? ??????????? ? ????????? ????????????? ????????????? ???? ??? ????? ?????????. ??? ???????????? ???????? ?? ????? ?????????? ????? ?????????? ????????? ? ???????????? ????? ???????? ???????? ??????????? ?????? ? ???????? ????????????, ?????????? ? ?????????? ????? ?? ?????????? ? ???????????? ?????. ? ????? ???? ??????????????? ???????????? ????????????????? ??????????? ? ?????????? ???????????? ????????? ??? ??????????????. ? ???? ????? ????? ???-????????? ? ???????? ?? ??????? ??? ????? ?? ??????? ? ????????? ??????????? ???????? ??? ??????????? ???????? ? ???? ?????????????? ????????????. ? ????? ?????????? ????????? ??????????? ? ?????????? ????? ????????? ????? ?????????????? ?????, ? ??????? ??????? ?????????? ???? ???????????? (?????????????) ??? ??????? ???? ?????????? ???? ?????????? ??????????? ????????????? (?????????????????). ? ???????????? ????????? ?????????? ??????, ??????????????? ????? ?????????????? ? ??????????????????. ? ??????????? ?? ????????? ????? ??????????????? ?????? ????????????? ? ????? ??????? ? ??????????????? ?????????? ?????????, ? ?????? ? ?????????????? ? ????????. ??? ???? ?????? ??????? ?? ????? ????? ?????? ???????? ????????, ???????? ? ????? ?????? ????????????, ??????? ?? ????? ??????? ??? ??????????? ???? ?????? ??? ?????????? ??????????????? ????????????. ? ???? ? ?????????? ?????????, ? ?? ?????? ??????????? ??????? ????????? ??????????????? ???????????? ?????????.
18.03.13     ??????????: 1729