Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ??????? ??????????????, ????????? ? ????
??? ????????? ????????????? ?????????????? ???? ???????????? ????? ??????? – ?????????????? ??? ????, ????? ??? ???????? ????? ?????? ?? ????????? ????? ? ???????? ?????, ??????, ???????? ? ?.?.

???????? ????????? ???????? ??????? ?????? «????????», «????????????????». ?? ????????????, ??? ???????? ???? ? ?????? ???????? ?????? ???? ?????????? ?? ???????? ???????? ????, ??????, ??????????????? ??????? ???????, ??? ???? ???? ?? ??????????? ????????? ??????? ?????????????? ????????, ???????? ????????????? ???????????. ? ??????? ???????? ???????? ?????? ? ??????? – ??? ?????? ???????????????? ????? ??????????????. ? ??????? «????????????????» ????????? ?????? ???????? ??, ?????????? ??? ????????????, ??? ? ??????????? ????????????, ???????????? ????? ????? ??????????????? ?????????? ???? ????? - ??????????????, ??????????, ?????????????????. ? ???? ???? ????? ???????????????? ?????? ?????? ??? ????. ??? ???? ??????????? ???????????? ????????? ???? ????? ????????????? ????????? ????????????????.

??????? ?????????, ???????????? ?? ?????? ???????????? «??????????????» ???????? ????????? ???????? ????????:

? ??????? «????????? ????????»: ???????? ?????????. ???????? - ??????????, ??????????, ????????????? ??????. ????????? ????????, ????????????? ??????????????. ??????? - ?????????? ? ??????????? ???????? ???????? ?????????. ???????? ?????????. ????????????? ????????, ????????? ? ?????????????? ???????? ??????????. ???????? ???????????????.

? ??????? «????? ??? ????????? ???????»: ???????????? ??????????? ?????. ????????? ???????? ????? ??????????. ?????. ????????? ??????. ??????????? ?????. ??? – ???????? ?????????????? ??????????. ????????????? ????????. ????????, ???? ???????? ? ????????. ?????????? ? ?????????? ???????? ? ????????? ????????. ???????????????. ????? ????????. ?????????????. ????????? ????????, ????????? ? ????????? ?????????????. ????????????. ???????? ????????. ?????? ?????????. ??????? ???????? ???????????. ???????? ????????????? ???????. ????????????? ?????? ???????????, ????????????? ? ??????????? ????????????. ??????? ???????? ????????? ????????????? ???????. ??????? ???????????? ????????????? ????????? ?? ???????? ????????.

? ??????? «?????????????????? ??????? ???? ? ?? ????????»: ???????? ??????? ???????? ?? ????????? ? ??????? ???????. ?????????? ? ?????????????? ??????? ? ??????? ? ????? ???????. ???????? ??????????? ?????????????? ????????? ? ??????????, ??????????? ? ????????????? ????????. ????????? ??????????? ???????? ? ?????????? ???????? ????????. ?????? ??????????????? ??????? ???????? ?? ?????? ? ?????? ?????????? ?????.

13.03.13     ??????????: 1380