??????, ??? ?????????? ? ????????
?????? ??????? ????????, ??????, ??????????? ???????? ???????? ? ????????? ? ???? ? ???? ?????????? ??????????????? ?????? ????????? ?????????????????? ????? ?????????? ???????? (?????? ????????????) ? ????????? ?????????? ???????????? ?????? ????????, ???????????? ?? ??????????? ??????????, ? ????? ????????? ??????? ?????????????? ???????????. ???, ?????????????, ? ???????? ???????????????? ?????????? ??????????????? ????? ? ???????? ? ?????????? ?? ????? ? ????? ?????? ????????? ? ???????? ???????? ?????????? ? ??????????????? ??????????? ???????? ?????????. ? ? ?????? ?????? ??????, ??? ???? ????? ??????????????? ??????, ? ????? ???????, ????????? ???????? ??????? ??????????????? ?????????????? ????????????; ? ?????? — ????????????? ? ???????????? ? ?????????????? ?????? ????? ???????????? ????????? ??????? ???????????? ?????????.?????????????? ???????????? ?????????? ? ???????? ???????????? ??? ?????????????. ?? ??? ???? ???? ???????? ????? ????????? ?????, ??????, ??? ??????????????, ??? ? ?????????? ????????? ?????? ?? ????? ? ???????? ???????? . ????? ?????????????? ?????? ???????? ? ???? ??????????? ????????, ???????????? ????? ?????? ? ???????, ????????? ???????? ???????? ?????????? ?????. ???????? ??????? ?????????????? ?????? ???????????? ????? ??????? ?? ?????????? ? ????????????, ??????? ????? ???? ??????????? ?????? ????? ??????????????? ?????, ????? ??????? ???? ?????????????, ??? ??? ???????? ? ??????. ????? ??? ??? ? ?????????????? ??????? ??? ?????????? ?????????, ???????????? — ???????? «???». ???????? ?????? ????? ???? ?????? ?????? ????? «?????» ?????????? ?????, ?. ?. ????? ???????????, ??????????? ????????. ?????????? ??????, ????? ????, ??????? ???????????? ??????????? ????????, ??????, ???????????? ???????????? ?????????? ??????????????????. ??? ???? ????????????? ?????? ?????????????, ???? ?????? ???????? ??? ???????????? ??????? ? ???????. ????? ??????? ?????????????? ????? ???????? ????????????? ? ??? ???????, ? ????? ????????????? ???????????????? ??? ???????????? ?????. ?????? ?? ???? ??????? ? ???????? ? ?????????? ?????? ?????? ????????? ??????????, ????????????, ??????? ? ?????? ?????????? ????????, ??????????????? ???? ??? ????????????? ??? ?????????????? ???????? ? ??????? ????????, ????? ???????? ? ??????? ??????????? ? ??? ?????? ????? ?????????????? ??????? ?????????? ??????????????????: ???? ?????????? ???????? ?????, ???? ?????????? ??????????? ? ???????? ?????????? ?????????? ?????????????? ???? ???????. ?????? ? ???????? ????? ?? ???????????? ???? ?????. ??? ????????? ??????? ??????? ???????? ????????.
01.02.13     ??????????: 1579