?????????????? ??????
??? ????????, ?? ?????? ?????????????? ?????? ???????? ?????????. ??????? ? ??????????????? ??????? ?????????????? ?????? ?????????? ???? ??????????, ??? ?????????? ????????. ?????, ???????????, ?????????? ???????? ???? ????? ?????????????? ????????? ?????????? ?? ??? ???????????? ????? ? ?? ?? ?????? ?????????????? ? ????????? ????? ????????? ??? ???????????? ?? ??????????? ?????????????? ????????? ??????? ????????, ??????? ????? ? ????????? ? ???? ?????????? ??????????????? ????? ? ???????? ?????????????? ?????? ? ???????? ??? ???????????? ??????????, ?????? ??????????? (????? ???? ? ????? ???????????? ?????) ??????? ? ??????????????? ??????, ??????? ?????????? ????????? ? ???????? ????????? ? ?????????? ? ???????? ????????????. ??? ????, ????? ??????? ????????? ?????????? ? ????????, ? ????? ???????? ?? ?????????? ? ???????, ????? ??????????????? ?? ?????? ????????????? ????????. ????????, ??????????????? ?? ???????? ?????????? ??????? ?? ????? ?? ???????? ????????. ???????? ???????????? ?????????? ?????? ???????? ?????????????? ?????? ???????, ? ?????????????, ?????????? ??? ? ??????????? ????????. ?????????? ????? ??????????? ?? ? ?????????? ?????????????? ????????????. ??? ???? ?????????????? ??????????? (??????????????? ? ????, ???????? ?? ??? ? ?????????? ??????????? ?????????? ?????? ??????? ??? ????????????? ???????? ???????????? ???????) ?????? ??????? ? ????? ???????????? ?????????. ??? ?????, ??? ??????????? ???????? ?- ?- ????????, ????? ????????? ????????. ? ????? ???????, ?????????????? ????? ???????? ? ????????? ??????? ????? ?? ?????? ????????? ?????? ??? ?????????? ??????????????? ?????? ???????? ????????? ??? ????????? ?????????? ? ????????? ???????? ?????? ? ????? ??????? ????? ? ??????????? ?????? ? ????? ???????? ???????????? ? ?????????? ??????????????? ?????????? ? ???? ??????????? ???????? ??????? ? ????? ??????? ????????. ??????????? ????? ??????????? ?????????? ?????????? ?????????????? ??? ??????? ? ?????????? ? ??? ???????? ??? ?????????????? ???????????, ??????? ? ?????? ???????? ? ????????????. ? ?????? ???????, ??????? ????????? ? ????????? ???? ????????????, ?????? ??????????? ? ???? ?????? (?????? ??? ?????????????? ???????????????? ???????? ? ?????????? ????????), ???????? ? ????????? ?????????? ? ?? ??????????. ??? ?????????? ? ???????? ?? ???? ???? ???????????? ????????? ? ????? ????????????.
01.02.13     ??????????: 1804