???????????? ????????
???????????? ???????? ????? ???? ? ????????? ??????. ????? ????? ???????? ???????? ?? ?????? ?????????? ?????? ? ????????? ?????, ??????? ?? ?????????????, ?? ? ???????? ???????????????, ?????????? ??????? ?????????? ?????. ? ???????????? ???????? ?????? ??????? ?? ??????? ??????? ?????? ? ??????????, ????????? ?????? ????????? ????? ??????, ? ??????? ?????????? ?? ????????. ?????????? ????? ????????????? ?????? — ???????? ?????? ????????, ?????????????? ????, ??? ?? ????????? ???????, ??????????? ???????. ????? ???????, ??????? ???????? ??????? ? ???????? ????????????? ?????? ????????.????????????? ??????? ???????? ????????? ? ??????????? ?????????? ?????? ? ??????????????? ????? ????????? ??? ??????? ???????? ????????????. «????????????? ??????????. ??????? ???????? ????????????? ???????? ????????? ??????? ????? ? ???????? ???????? ?????? ?? ??????? ??? ?????????? ?????? ? ??????????????? ????????, ??????????? ????? ???????????? ????????? ?????? ????????????? ??????». ?????????? ?????? ?????????????? ?????? ???????? ??????? ??????????, ??????????? ??????. ?????? ?????????????? ?????? ????????, ?? ?????? ?. ??????, «??????????? ? ???, ????? ???????, ???? ??????????? ? ???????, ???????? ?????? ? ??????????????? ??????????? ????????». ???????? ?? ????????????? ?????? ????? ?????? ??? ??????, ??? ??? ??? ? ??????? ???????? ??????? ?? ??????? ??????? ? ?????. ?????????????, ??????? ?????????? ??????? ? ???????? ?????????????? ?????? ????????. ??? ?????????. ?? ?????? ???????????? ????? ?? ????? ?????? ????????????? ???????????? ??????? ???????? ??????????? ???? ????????. ??????, ???? ???? ???????, ??? ??????????? ?????? ???????????, ???? ?????????? ??????????. ????? ?? ??????? ? ?????? ????? ???????? ???????? ??????????, ??????? ?????????? ?? ????? ? 1997 ????. ? ?????? ???????? ?????? ????????, ??????????? ? ????????? ??????, ??????????? ?????? ?? ???????? , ???????? ? ?????????? ??????????? ???????, ?????????, ?????????? ????????-????????.
29.12.12     ??????????: 1868