???????????? ?????????? ????????
???????? ???? ???????? ??? ??????? ? ??????????, ??????? ?????? ????????? ??????? ?????????-????????? ?????? ??? ???????? ??????????, ?????????????????, ?????????? ??????????. ??? ????? ???? ????????????? ??????, ??????????? ??????????, ???????????? ? ??. ? ???????????? ?????????? ?????????? ??????? ?????????? ???????? ? ????????? ???????, ??????? ????? ???????????? ?? ?????? ?????.?? ????? ????????? ???? ??????? ?????? ??? ???????????? ????????. ??????? ?????? ??????, ? ?????? ?????? ???????? ?????? ??. ? ???? ?? ?? ????????? ??? ?????? (?? ???????? ?????????? ???????????? ?????????, ?????? ??? ??? ?????? ?????????, ??????? ?? ?????????? ????? ?????? ? ?????? ?????????? ? ??.), ?? ??? ?? ????????. ??? ?????????? ???????????? — «??????????????», «????????????» — ??? ???????? ???????? ??????. ?????? ??????? ??????? ?? ?????? ????? ??????, ?????????????? ??????????? ????????????????? ???????? ?????????, ?? ? ??????? ????????, ???????????? ??? ????????? ??? ????? ???? ???????, ??????? ???????????? ?? ? ?????????? ????????. ?????? ? ???? ?????? ????????? ???????? ????? ?????? ?????. ??? ???????????? ?????????? ???????? ????????? ????? ???????????? ??? ??????, ???????? ??????????? ??????????? ?????????. ?????????????-?????????????? —???????, ??????????, ????????????, ?????, ??????? ? ??. — ???????????? ???????????? ? ??????? ?????????? ?????????????? ???????? ?? ???????? ????????? ????????????, ??????????, ???????, ??????????, ??????????? ????? ? ???????? ???????????? ????????. ????? ??? ?? ???????????? ???????? ????? ? ????????????? ???????? ??????? ?????? . ????????????? ?????????????? (???????????????) ??????? ??????????? ???????? ? ???????? ???????????? ?????? ? ???????. ?????????-????????? (?????????? ?????????, ????????-?????????, ?????????????????) ? ???????????? ? ??????????? ?????? ???????? ?????????? ???????????? ??????????.
15.12.12     ??????????: 1733