???????????? ? ???????? ??????
??????? ???????????? ????? ???? ??????????, ????????: ??? ???? ?????? ??????? ?????????? ???? ? ??????? ????????? ????????. ?? ???????? ????? ?????????? ????? — ??????, ?????. ????? ????????? ?????? ????????????? ? ???????? ????? ??? ??????. ????????? ?? ???????, ??? ??????? ????????? ???????? ??? ???????????? ????. ? ??????? ???????? ????????. ???????????? ???????? ???????? ?? ?????? ????? ?????????? ???????? ????? ???? ????????. ?????? ??????? ?? ??????? ?????? ???????, ??????? ?? ? ???????, ???????? ???? ????????? ? ??????? ???? ?????????? ??? ?????? ????? ???-24 ? ????????? ?????????????? . ???????????? ??????? ????????? ????? ????????? ? ???????? ????????? ??? ?? ???????? ????????. ?????????? ????? ?????? — ???????? ??????, ? ??????? ??????????? ? ?????? ????????. ?? ?????????? 3—4 ? ???????? ??? ???????? — ??????? ? ??????? ????, ??????? ?????? ???????? ???????? — ???????????? ? ?????? ??????. ????? ??????? ???????????? ????? ????????? ??????? ?? ??????????. ?????????? ?????????? ???????? ??????? ???????, ? ??? ????? ???????????? ?????????????? ?????? ? ??????. ?? ????? ?????? ????????????? ?? ??? ????????? ?? ?????? ???????. ?????? ??????? ?????? ?????????? ??????????. ??? ?????? ?????? ????????????, ????? ????????? ????????? ?????? ???????. ?? ??????? «??????? ????» ????????, ?????????? ????????? ? ????, ???????? ??? ????. ???? ??????? ???????? ??????? ???? — ???, ????? ???? ???? — ???? ?????. ?????????? ??????????? ?? ?????. ??????, ??????????? ?????, ???????? ?? ????? ??????????? ?? ??? ???, ???? ?????? ???????? ?? ??????? ?? ????? ???????. ????? ????? ????????? ??????? ????? ???? ??????. ????? ???? ????????? ???????????? ?? ????? ?????? ? ????????? ?????? ??????, ? ????? ?????? ???. ?? ????? ??????? ????? ?????????. ????????? ?????? ????? ??????? — ???????? ???????? «? ??????» ??????? ???????????? ???????? ?? ?? ?????, ?????? ????????? ?????? ????????? ? ????????? ???????. ?????????? ???????, ????????? ?????????? ?????????? ?????.
14.12.12     ??????????: 1627