????????????? ? ???????????? ????????????
????????????? ???????????? ??????????? ????? ???? ?????? ? ???????????? ? ???????? ?? — ?????? — ? ???????? ????? ?????-???? ?????????? ? ???????????? ????????????. ???????????? ????????????, ????????? ??? ??????????? (??????-????????) ???????? ????????????? ????????????, ?? ???? ?????? ????????? ? ????????? ??????????? ? ????????????????, ?????????? ? ???????? ??? ????? ??????? ? ????????????? ??????????. ??????? ??? ????, ????? ????????? ???? ????????????? ?????? ?????????? ?????????? ? ?????????. ?????????? ?????.?? ????? ???????? ????? ???????? ????????. ????????? ???????? ? ???????????? ???????????? ???????????? ???????? ? ?????????? ??????????. ???? ?????, ????? ?????????? ???? ???????? ???? ???????? ?????????????? ???????? ????????????. ?? ???? ????????????? ??? ????? ?????? ?????????? ??????? ?????????? ????????? ?? ????? ?????????????? ???????? ???????? ?????? ??????????????? ??????? — ???????????????? ? ?????? ?????? ?? ???????, ??????? ? ?????? ??????????. ?????????? ???????????????? ??????, ?????????? ??? ???????????? ??????????? ???????? ??????????? ?????????? ?????????? ????????????. ???????????? ???????????? ????????-????????????? ????????? ??? ????? ??? ? ????? ??????????? ?????????????? ????????????. ???????????-??????????? ??????? ????????????? ????? ??????????? ? ???????? ?????? ?????????? ? ????? ???????????? ???????? ???????, ??????? ????????????, ?????? ????? ? ????????? ????????????????? ? ?????????????? ?????????, ??????? ? ?????? ????????? ?????????????????? ????? ? ??????????? ????????????????? ??????? ? ?????????? ????????????. ??? ? ?????? ?????? ?????? ??????????? ??????? ? ?????? ????, ??? ???? ? ?? ?? ???????????? ????? ??????????????? ? ???????? ???????? ??????-??????????? ????????? ? ??? ?????????????, ? ??? ???????????? ? ??????????? ?? ????, ????? ??? ????????? ???????, ????? ?????? ???????? ? ???????? ???? ???????????? ? ????? ??????? ??? ????. ?????? ???????????? ???????????? — ????????? ????????????? ???????? ? ?????????? ????????? ??? ??????? ????????, ?? ??????? ??? ???????????? ??????????. ?. ????? ?????: «???????? ???????????? ???????? ??????????????? ? ????? ????????; ??? ???????????? ? ????? ????? ??? ????????????» . ? ?????????, ?????????? ? ?????? ? ???????????? ?????? ????? ???????????? ???????? ???????????? ??? ???????????? ?????????????.
06.12.12     ??????????: 4865