??????????? ??????-?????????????? ?????? ? ??????????? ???????
????? ?????? ????? ? ?????? ?????????? ???????? ???????????? ????????, ?? ??????? ??????????? ????????? ? ???????? ??????, ?????? ? ????????? ???????? ???????????? ????? ?????????. ??? ???????? ? ?????????? ?????????? ????????????? ????? ? ?????? ?????? (?????? ? ???????? ???????????? ????, ??????????? ?????????, ?????? ? ?????? ?????? ????????? ? ??.).??????? ? ?????? ? ?????????? ???? ??????????? ???????????? ?????????? ??????, ??????? ??????? ??????? ? ??????. ??? ????? ?????????????? ???????? ? ?????????? ????????? ???????????? ?????????? ?????. ?????? ???????? ?????? ? ?????? ????? ??????? («???? ?????, ? ? ? ???»), ??? ??????? ? ????????? ?????????? («??? ?? ????????, ??????? ?????? ??????? ????????????? ???????»), ??? ?????? ??????? ? ???????????? ???????????? («????? ?????????, ? ???? ??? ????? ??? ???????») ??? ??. ?????????????? ?????????? ?? ??????? ???????? ????????? ??????????? ?????? ????? ??? ??????. ?????? ? ????????? — ??????? ? ???. ??? ?????? ??????? ??????? ????? ??????, ??????? ??????? ?????????? ??????. ??? ???????????? ?????? ? ????????, ????????? ??????? ????????????? ???????, ?????????? ?????????? ?? ???? ?????????? ????? ? ???????? ???????????. ? ?????? ? ????? ?????? ??????????? ?????????? ???????? ??????? ?? ???????????????-???????????, ??????? ??????? ????? ? ??????, ? ????????????-???????????; ?? ???????? ? ??????? — ? ???????? ??????????????? ???????? ??????; ???????????? ?????????? ???????, ? ??????? ??????????? ?????????? ?????? ? ?????????? ??????: ??????? ??????? ??????? ??? ????, ????? ??? ????? ? ??????, ????? ??? ?????. ?????????? ????????????-??????????? ??????? ? ??????, ??????????????????? ???????????? ????? ???????? ? ?????????????? ?????? ?????. ? ??????????? ??????? ??????? ?????????? ????? ???????????, ???? ?????? ????????, ??? ????????? ???????????? ?????? ????? ???? ????? ????????? ????? ??? ??? ??????? ????????? ?????? ?? ???? ???????????? ??????????. ?????? ? ????????? ????? ???????? ????? ???????????? ????????? ????????? ????? ?? ????? , ??????, ???? ? ????? ????, ??????? ?????? ??? ??????????????.
30.11.12     ??????????: 1595