????????? ? ??? ?????
????????? ? ??? ??????? ??? ??????? ?????????? ????? ?????????? ? ????????? ?? ? ??? ??? ????. ????? ??????? ?????????— ?????????? ?? ?????????? ????????, ??????????? ?? ??????. ????? ?? ?????? ???????? ?????, ?????????? ??????? ?? ???????? ? ???? ??? ????? ??????? ????? ??? ??????????.??? ????????? ????????. ????? ?? ?????? ??????????? ????? ? ?? ?????, ?? ????? ????? ????????? ???????? ?????, ??????? ?? ?????? ????? ??????? ?????, ?? ? ??????, ????? ??????? ??????? ???? ???????? — ?????????? ??????????? ????? ???????? (???) ??? ??????????? (???), ??????? (?????) ??? ??????????? (?????). ????? ???????? ??????????? ?????? ????? ?????? «??????» ????????? ??????????, «???????»—??????????? ?????? ????? ?????????? ?????????, «?????»— ???????????? ??????????, «?????????»—?????????? ?? ????????? ? ??. ? ??? ???? ???????. ??? «???» ?? ??????. ? ??? ?????? ?????????? ?????????? ??? ??????? ?????????? ?? ?. ?????? ???????????? ???????, ????????????? ???????? ??????????, ?????????? ??????? «??????». ? ??????? ??????????? ????? ????????? ????. ??? ????????, ?? ??? ???????? ????????, ?????? «?????? ??????», ?????? ??? ????????? ??????, ????????? ? ???????? ???????? ??? ??????????? ????, ?????????????, ???????????-???????? ??????— ??????????, ?????????... ??????? ?????????? ??????? ??? ????????? ? ? ?????? ?????, ? ? ???????, ??? ??? ?????????, ? ? ???, ??? ??? ?????? ???????????, ??? ????????? ???? ?????. ????????? ????????? ????? ???????? ?? ??????????????? ??????? ??? ?? ???????? ??????. ????? ??????? ??????? ????? ??? ?????????? ?? ?????????? ???????? ?? ???????? ???????. ????????? ?????? ?? ??????? ?? ???????, ??? ???? ? ???????. ?? ???????? ????????? ? ???????????. ????? ?????????, ??????? ???????: 20 — 30 — 40! ?????????? ???????? ???????? ????? ?? ????????????? ???? ???????. ?????????, ????????????, ????????? ??? ????????? ????? ??????? ??????, ???????? ??? ??????? ? ?????, ?????? ?????? ??????, ??????-????????????, ?????????????????? ?????? ??? ??????? ??????, ??????????? ??????? ??? ????????? ???????????. ?????????? ????????? ????? ???????? ?? ????? ?????????? ???? ? ???????????? ?? ????????? ????? ?? ???? — ???????????? ? ?????????????, ???????? ? ???????, ??????????, ????????, ???????, ????????? ??????????? ?????... ? ????? ?????? ?? ????? ? ???? ???????? ??????? ? ????? ???????? ???????. ?????????? ????????? ????? ?????? ??????????? ? ??????????? ???????????? ?????? ? ??????????. ? ????? ???????????? ?? ??????? ???? ? ???????? ?? ???????? ? ?????????? ? ???????????. «???????????» ????????? ????? ???????? ? ?? ?????. ????????, ? ????????. ?? ?????, ???????, ???? ???????????, ????????? ???????? ???????????, ????????, ???? ????????????? ??????????, ???????????????. ? ???????? ????????? ???????? ????? ???????? ??????, ?? ??????? ???????? ???????????????. ????? ?????????? ???????? ??????? ????????? ? ???????? ??????: ????- ? ????????????, ??????????, ?????????... ????????? ??????? ?????????????? ??????? ? ???????????? ????????????. ????? ????? ?? ?????? ???????????? ?? ??????? ???????? ??????? ???????, ?? ? ??????????? ????????? ?? ?????????????????.
24.11.12     ??????????: 1626