?????? ??????
????? ????????? ?????? ??????????? ??????? ?? ?????? ???????? ?????. ??? ?????? ???? ???????????????? ? ?????????? ??? ?????, ?????????? ? ????????????, ??????????? ? ?????????? ?????? ? ?????, ????? ??????????? ???????? ??????????????.? ???????? ???????? ???????? ????? ?????????? ???????????? ???????, ????????? ??? ????????? ???, ?????????? ??????? ??????? ? ?????? ?????, ??????????, ???????? ?????, ??? ??????? ????? ? ??????? ????. ?????? ??? ?????? ????????? ???????????? ???????? ?????????? ?????????? ? ???????? ???? ????????, ?? ?????????? ? ?????????? ??????????? ? ???????????? ????????????, ????????? ???????????? ?????????? ??????????? ?????. ???????????? ???? ? ??????????? ?????????????? ???????????? ???????? ?? ??????????? ?????? ?????? ????? ?????? ???????? ? ??????????, ??? ???????, ??????, ?????????? ? ??????? ?????????? ?????, ?????? ?? ???????, ??????????? ???????, ????????????? ????, ????????? ? ??. ??? ?????????? ? ?????? ??????? ??????????? ?? ?????? ?????????? ??, ?? ? ???????, ? ???????? ?? ????????? ? ???????. ?????? ??? ?????? ? ?????? — ??? ?????????? ????????????? ? ???????? ???????. ? ?? ???? ????? ????????, ??? ??????? ????????? ? ???????: ??????, ????????, ??????????? ???????? ? ??. ?????? ???????? ???????????? ???????? ?? ?????????? ?????????? ?????? ?????, ?????? ?? ??????????? ?????? ?????????, ?????????. ? ???? ????? ????????????? ??????????????? ????? ??????: ????????? ??????????? ? ????? ??????, ???????? ?? ????? ?????????? ????, ??????????? ??????? ?? ??????????? ???? ?????, ????????? ?????? ? ??????????? ???????????, ????? ????, ? ??????? ???????????? ???????? ???????. ???? ? ??????? ??????????? ????????, ????????? ? ???????????? ?????????????, ??????????? ?????????? ??????????, ??? ?? ?????? ??????? ? ??????????? ???????, ?? ??????? ?????????? ? ?????? ??????????. ????? ?????????? ??? ???? ?? ???????? ??????? ?????, ????? ???????? ?????????? ??????????? ?? ??????????? ?????.
19.11.12     ??????????: 1587