??????? ???????? ??????????
??????? ???????? ???????????? ?????????? ?????? ?????????? ?? ?????? ? ????????? ???????? ??????? ? ????? ????????, ???????? ??????????? ??????-???????????? ?????????, ?? ? ? ???????????, ??? ????? ???????. ??????? ???????? ???????????? ?????????? ?????? ?????????? ?? ?????? ? ????????? ???????? ??????? ? ????? ????????, ???????? ??????????? ??????-???????????? ?????????, ?? ? ? ???????????, ??? ????? ???????. ??????? ????????? ?????? ???????, ??? ????? «???????» ?????????? ?? ?????????? «????????? ?????????», ??? ??????? ???????? ? ???? ???????? ?????, ???????? ??? ???????? ????????? ?????, ? ????? ???????? ??????? ????? ? ??? ????? ??????????????, ????????????????? ?????-???? ????? ????????????, ????? ???? ???????? ? ???????. ? ????? ?????? ???????? ???????? ???????? ??????????? ??????????? ????? ? ???????? ???????. ??? ??????????? ??????????, ??????? ??????????? ??? ???????? ???????????? ?????????? ???????? ? ???? ??????????? ?????????? . ?????????? ???????????? ?????????? ?????? ????????? ?????????? ? ????????? ????? ? ????????? ???????????????? ?????????? ? ???????????????? ??????? ??????, ??????? ???????? ?????? ? ??? ???????? ??????????? ???????? ? ?? ???????. ????? ??????????? ?????? ????????????? ?????? ?? ?????? ????????????????, ? ???????? ?????????? ????????????? ???? ? ????????????? ?? ? ??????????? ????????; ?? ??????? ???????????? ?????? ?????????, ??????? ????????? ???? ?????? ??????? ? ???????????? ????? ?? ????. ? ????? ????????????? ????? ?? ??????? ???????? ???????. ? ????? ?????? ?????????? ????????? ? ???????????????? ??????? ???????????? ?. ?. ???????? ??? ???????????? ?????????? ?????????, ???????? ??????????? ???????? ??? ????????? ????? ?? ??????? ?????? (?????? ???????), ? ?????????? ?????? ???????? ?????????? ??????????? ???????? ??????? ????. ??? ???????? ???????? ???????? ???????? ???????? ? ??????? ? ?????? ???????????? ?????????? ?????. ???????, ?????, ??????? ????????? ?????? ?? ????? ????? ??? ?? ??????????? ????????, ?????? ????????? ??? ? ????????? ????? ??????????????? ?????????? ??????????? ???????? ? ?????????? ?? ? ?????, ????? ??????????? ? ?????????????? ???????? ? ???????. ????? ?????? ????????? ??????? ? ???????????? ?????? ?????????? ?????????? ????? ? ???????????? ?????????? ? ??????? ????????? ??. ???????????? ??????????????? ???????? ????????? ??????? ????? ? ???????????? ??????????, ? ?????????????, ??????????? ???? ????. ? ???????? ???????? ???????? ??????????? ???????????? ???????? ????????. ??? ?????????? ? ????????? ????, ? ??????? ?? ?????????, ??? ??????? ?? ???????????? ??????????? ?? ???? ?? ??????????. ???????? ???????? ??????? ?????????????? ????????????? ? ??????? ?????????????, ??????? ????????????? ???????? ? ??????????? ? ???????????? ???????.
08.11.12     ??????????: 1866