??????????? ??????????
«??????????? ?????????????» — ?????? ????????? ????????? ???????? ????????? ?????. ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ???????? ???????? ????????? ????????????????? ???????? ???????????? ????????? ????? ? ?????????? ? ??? ???????? ? ???????????? ??????????.«??????????? ?????????????» — ?????? ????????? ????????? ???????? ????????? ?????. ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ???????? ???????? ????????? ????????????????? ???????? ???????????? ????????? ????? ? ?????????? ? ??? ???????? ? ???????????? ??????????. ??? ??????????? ?????????????? ?????????? ???? ?? ????? ??????????? ????????????, ????????????? ? ??????????????? ???????? ?????????? ???????????????? ? ??????????? ??? ??????????? ???????? ????? ??????????? ???????? ? ???????????? ?? ???????, ?????????, ??? ???????? ???????????? ?????????. ????? ??? ??????? ?????????, ????????? ????????? ??????????? ???????, ??????? ? ???????? ?? ?????????????? ?????????. ??? ?????????????? ??? ??-??????, ????? ?????, ????? ?????????????? ?????????, ?????????? ? ??. ?????????????? ???? ????? ? ??????? ?????? ????? ????? ?????????? ????????? ? ????- ? ????????????? ???????, ???????? ?????? ????? ??????? ???????? ? ????????? ????????. ?????? ??????, ????? ??????????? ? ??????????? ??????? ??????? ??????????,— «???????????????? ??????????? ??????» ???? ?????????????? ?????????. ???? ? ??????? ?? ????????? ? ??????????, ? ??????? ? ??? ?????????. ????????????? ???????? ???????????? ?????????? ???????? ????????? ??????? ??????? ?? ????? ?? ??????????????? ????????????. ????????? ? ???? ???????? ???????????, ?????? ????????????? ? ?????? ???? ???????????? ?? ??????, ?? ????? ????? ???????? ??? ????? ? ??? ?? ????????. ?? ?? ???????? ?????? ?????? ? ??????? ??, ? ??????? ?????? ?????? ???????? ?????????. ??? ??????????? ????? ?????? ????? ??????? ???????????? ??????????? ???????. ??????? ?????? ??????? ??? ???????? ?? ? ???????????, ??? ???? ????? ??????, ????? ??????? ????????? ??????? ????????? ? ?????? ? ?. ?., ? ????? ? ???????????? ??????????, ????????? ???? ???????, ???????? ? ???????????? ?? ?????? ????? ??????????? ??????????, ??????????? ? ?????????? ? ???? ????????????. ?????? ???????????? ????????? ??????? ????? ??????, ????? ?????????, ??? ?? ???? ???????, ????? ?????????? ?????? ??? ????????, ??? ????? ??????? ?? ???????? ? ????????, ?????????? ????? ??? ???????? ???????????? ? ??. ?????????????, ?? ???????? ????????? ?????? ????? ?? ?????? ???? ????????? ????????, ?? ? ?????????. ???? ??????? ? ??????? ???????? ???????? ? ??????-???? ???? ????????????, ?? ??? ?????? ????????????? ??????????? ?? ??? ????????. ???????, ????? ????? ????? ?????? ?????? ?????? ? ????? ??????? ??? , ??? ??????????? ????? ????????? ????????? ?????????? ???????. ??? ????? ???? ??? ??????????????? ??????????, ??? ? ??????? ??????? ???.
07.11.12     ??????????: 1855