???????? ???????????
? ???????? ?????? ???? ? ??????????? ??????? ?????????? ? ????????? ????? ???????? ???? ?????????? ????????? ???????? ??????????? ?? ???????.? ???????? ?????? ???? ? ??????????? ??????? ?????????? ? ????????? ????? ???????? ???? ?????????? ????????? ???????? ??????????? ?? ???????. 1. ?????????-??????????? ???????????? ? ????-, ????- ? ????????????, ?????????????? ??????????? ?? ??????, ? ????? ?? ??????????? ????????. ???????????? ???????? ?????? ??????????? ?????? ????????. ? ????????? ???????? ????????, ?????????, ?????????? ?????????? ?????????? ?? ????????? ?????? ?? ?????? —«? ??????», «?????????? ???????», ?? ???????????? ?????? — «??? ???????? ?????? ??????????? ? ???????». ? ???????? ????????? — ?? ????????????????? ?????? ? ???????? ???????????—«?????? ? ????». ? ?????????? ???????? — «??? ???????», «?????? ????» ? ??. ? ???????? ???????????, ???????? ????? — ?? ????????? ??????? ? ???????? ???????? ?? ????????? ???????????—«??? ??????», «?????????» ? ??. ??? ??????? ? ????????????? ??????? ????????????? ??????? ?????????? ? ????????? ????????. ???????? ?????????? ? ????????????? ?????????? ? ??????????? ???????????? ????????? ????????????: ?????????? ??????, ????? ????????, ?????????? ?????? ?? ??????????, ?????????? ?????? ? ??????????? ???????????. ????? ???? ???????? ????????????? ??????? ?????????? ?????????? ??? ??????? ?? ? ?????????? ? ??????????? ?????????-??????????? ?????????????. 2. ?????????? ???? ? ???????????? ?????????, ??????????? ? ????? ??????, ????????, ???????? ???????, ???????? ???????? ? ??. ????????? ??? ????? ??? ????? ???? ??????????? ???????????. ???????, ????????????? ????? ?????????, ????????? ????????? ???? ???????? ? ??????? ?????????? ???? ????? ??????????????. ?????? ? ?????????? ?????????????, ????????, ???????? ? ?. ?. ?????????? ??????????????????? ? ?????????????????? ??????? —«??????? ???», «????????» ? ??., ???????????? ????????????????, ?????????? ?????????— «? ????? ?? ????» ? ??. ????? ??????, ? ????????? ????? ??? ????????, ?????????? ? ???? ??????????, ??? ?????????????? ???????? ????????? ??????, ?????????? ???????????? ???????????, ??????????????? ?????? ?? ?? ??????????. ?????? ????????? ?????????? ?????????????? ??????????? ?????????? ???????????? ????? ??????????? ?????? ????????.
06.11.12     ??????????: 2019