??????????? ?????? ??????????
?????????? ????????? ????????????? ???????????? ???????? ??????? ??????????, ?????? ??????????, ??? ??? ??? ????????? ???????? ???????, ?? ????????????? ??????????? ????????: ???????, ??????????? ?????????? ?????????????, ?? ???????????? ??? ???????? ????????? ????????, ? ?????? ? ???? ????????????? ??????? ????????? ???????????? ???????, ???????????? ????? ??????????? ??????????? ???????? ? ??????? ?????????? ?? ??????????.?????????? ????????? ????????????? ???????????? ???????? ??????? ??????????, ?????? ??????????, ??? ??? ??? ????????? ???????? ???????, ?? ????????????? ??????????? ????????: ???????, ??????????? ?????????? ?????????????, ?? ???????????? ??? ???????? ????????? ????????, ? ?????? ? ???? ????????????? ??????? ????????? ???????????? ???????, ???????????? ????? ??????????? ??????????? ???????? ? ??????? ?????????? ?? ??????????. ???????? ??????? ?????????? ??????????? ??????????? ?? ?????? ????? ????????? ????????? ?? ????????. ? ???????? ???????, ???????????? ??????? ?????? ??????? ??????? ???, ????? ?????????? ??????? ? ?????????? ??? ???? ?????. ?????? ?? ???????, ??????????, ????????? ???????????? ???????? ?????? (???????, ????????) ? ???????? ????????, ?????, ??? ????????????, ?????????????? ? ??. ?? ????????? ????????? ????? ? ????, ??? ? ????? ??????????? ?? ??????????? ???????? ????????. ??????? ?????????? ???????, ??? ?????????, ??????????? ?????????? ?? ??????????? ???????? ???????????? ?????? ???????? ???????? ??????????? ???????????? ????????. ? ?????????? ????????? ??? ? ???????? ? ???????? ? ????? ????????? ????????. ? ??????, ??????? ????????? ????????? ??????????? ??????? ? ???? ???????? ?????????? ?????? ?. ???????????, ?????? ??????, ???????? ??????, ????????????. ?? ?????????????? ?????? ??????? ??????????? ??????? ? ??????????? ??? ??????????. ?? ?????? ????????? ????? ????????? ?? ???????? ????????, ? ????? ?????????? ?????????????? ?? ???????. ??? ???? ?????????? ???????????????? ?? ??? ???? ??????????? ?? ??????, ??????????? ??. ????? ??????? ?????????? ? ???? ?????? ? ??????, ?? ?? ?????????? ?? ??????????? ??????????????? ?? ?????? ??????. ?????????? ????????? ??????????? ??????????? ?????????? ? ??????? ??? ??????????. ? ?????????? ???????? ? ?????????? ?????????? ???????????? ?????? ??????????, ??????? ??????????? ???, ??? ??????? ???????? ???????????? ??????????. ?? ???? ???????????? ??????? ????????? ????????, ???????????. ???????? ??????? ??? ?????. ????? ??????, ????????? ??????? ??????????? ????? ??????? ????? ? ???????????? ??????? ????????? ???? ?????? ?? ??????????? ??????? ip ??????????? . ?????? ??????????, ????????? ??????? ???????? ???????? ??????? ? ??? ?????????? ?????????, ???? ??? ??? ???? ??????? ?????????? ?????????? ???????????????, ??????? ?? ????? ???????????? ??????????????? ??????????? ?? ???????? ip ??????? ???????????????, ??????? ????????? ? ????????-?????????.
06.11.12     ??????????: 1898