???????? ???????????? ?????????? ??????? ??????????
??? ????? ??????????? ??????????? ?????? ??????????? ?????????? ???????????? ? ??????? ??????? ???????? ???????? ????????? ????????? ?????? ?? ??? ??????? ????? ????? ? ?????? ????????? ????????? ?????????? ? ?????????, ? ????? ? ??????????? ????? ???????? ? ????????????? ??????????? ???????.??? ????? ??????????? ??????????? ?????? ??????????? ?????????? ???????????? ? ??????? ??????? ???????? ???????? ????????? ????????? ?????? ?? ??? ??????? ????? ????? ? ?????? ????????? ????????? ?????????? ? ?????????, ? ????? ? ??????????? ????? ???????? ? ????????????? ??????????? ???????. ???????? ???????? ???????? ???????????? ?????????? ??????????, ??????????? ?????? ????????, ?????? ?????, ????????? ???????????? ????????, ??? ????????????, ?????????? ??????????. ???????????, ?????????????? ???? ???????????????? ???????????? ??????, ??????? ????????????? ????????????? ????????????. ?? ? ?????????? ????????, ????????? ? ???????????? ??????????, ?? ?????? ???? ????????? ??????? ?????????? ???????????? ? ?????? ??? ????????? ??? — ????????? ?????. ????????? ????????? ??????????, ??? ?????????? ????? ??????????? ?????????? ?? ???????? ???????? ?? ???? ???????? ??? ????????????, ??? ??? ??? ?????????? ???? ???????? ?????????? ???????????, ???? ? ? ?????? ???????. ? ?????? ?? 31-? ?????????? ???????? ?????????? ?????????????? ???????????????? ?. ??????? ? ?. ????????? ?? ?. ?????? ?? ?????? «?????????? ???????? ??????????» ???? ?????? ????????? ????????????? ?? ???????????. ???? ??????????? ??????????? ? ?????????: ?? ??????, ??????? ????????? ? ?????? ??????, ????????????? ????????? ?????? ? ??????????? ??????????? ?????, ???????? ?????????? ???, ??????????? ?????????? ?????, ????????? ???????? ?????. ? ?????????? ?????????? ????????? ?? ????? ??????? ?????????? ???????? ?????????? ? ?????? ???????? ???????? ???????? ??????????. ???? ???????? ????????????? ???????????? ??????????, ?????? ?? ??????? ????????? ?? ????????? ??????? ? ???????? ?????? ????????? ?????????????. ????????? ?????????????, ??????? ???????? ????? ?? ???? ?????????? ? ?????? ???? ?????????????, ? ?? ?????? ??, ??????, ??????? ? ??????? ?????? ?? ????? ? ??????? ??? ???????????? ??????????. ??????, ?????? ???????????? ?????????? ? ????????? ????? ?????????? ????????????? ? ?????? ???? ??????????. ? ?????????, ???????? ?????????? ? ????????? ????? ????? ????????? ??????????. ?? ?????? ????????????, ??????????? ?? ?????????, ??? ??????????. ???????, ??? ???, ??? ????? ????????? ?? ?????? ???????????????, ? ????????? ??????????? ?????? ????? ???????? ??????????? ?????????, ?? ??????? ?????????? ???????? ??????????. ????? ????? ?????????? ? ????????? , ???? ?????????? ????? ?????? ????????.
06.11.12     ??????????: 2085