Статьи » ??????
  ??????    ???????????? ?????? ????????? ?????? ??????? ??????? ?????????? ????????.
???????????? ??????, ?????????? ? ??????????? ????? ?????? ? ????????, ???????, ??? ???? ??????? ????????? ?????? ???? ??????????? ????????????, ??????? ????? ????? ????? ???????? ?????????? ???????????? ???????? ??????? ??????? ????????????? ???????. ??? ???????????? ??????????????? ???? ? ????? ??? ?????? ????????? ??????, ??????????? ?? ?????????? ?????. ??? ?????, ??? ???????? ???, ???????? ?? ?????-?????? ???? (????????? ????????? ?????? ????????), ?????? ?????? ??????? ?? ?????? ???? ?????????.

??? ???????? ?????? ??????????, ???????? ??????, ? ????? ?????? ?????? ?????????? ??????? ?????? ??????? ? 10-?? ?????, ??????? ??????? ?????????? ?? ???????? ?? 18-?? ???????, ??????? ??? ????????? ??????? «????????????? ???????».

?? ?????? ???????? ??????? «????????? ??????», ??????? ????? ???????? ?? ?????????? ??????. ?????? ???? – ???????, ??????? ? ???????? ?????, ??????-????????? ???????? ??? ???????????? ??????? ????? ?? ??????????? ??? ?? ???????? ??????? ?????. ?????? ???? – ????????? 4 ???? ???????? ?????? ????????? ?????? ?? ?????????? ?????. ????? ???????? ??? ????? ????????? ????? ???????? ?????? ??????? ????? ????? ?????.

???? ????? ????????? ?? ?????? ????? 1, 6 ? 12 ???????, ??????-????????? ???????? ????? ???????? ? ?????? ? ?????? ??????.

?????? ?????????? ???? ?4 ? ?????? ??? ?????, ??? ? ??????????? ????? ? ?????? ?? ????? ?????, ??? ??? ??? ??????? ??????? ?????????? ??????????. ??????? ? ??????? ????? ??????? ??? ?????? ????? ?????? ?? ??????, ? ??????? ?? ??? ???? ??????? ? ?????????? ?? ?? ??????? ????.
05.04.12     ??????????: 1434