???????????? ?????????, ????? ??????? ???????? ????
????????? ???????? ?????? ??????? ? ?????????? ? ?????, ?????????? ??????? ? ??? ?????????? ? ??????????? ??????? ? ???????? ???? ?? ?????????. ????????? ????? ? ??, ??? ? ??? ????? ????? ??????? ????????.

????????? ???????????? ???????? ????????? ?????? ????? ????? ????????????? ? ?????? ???????? ????:

- ???????? ??????????????, ?????? ??????? ??????? ? ???????? ? ?????, ???????? ??????? ???????? ?? ?? ??????????, ???????? ??? ???????, ??????????? ?????? ? ?????????.

- ????? ??????? ????? ???? ??? ????? ???????, ????? ? ?????, ?? ?????? ????? ????????? ??? ???? ????? ? ???????? ?????.

- ??? ?????????? ????? ? ????????, ????? ????????? ????? ???????? ??????????????? ???????????.

- ????? ????????? ????????? ?????, ? ?????? ???????, ???????? ????????? ??????????? ? ????, ??? ????? ???? ?????????? ????????? ? ???? ?????.

- ?????????? ???????? ? ???????? ? ????? ???????, ??????? ? ???? ????????, ?? ????????. ??????? «????? ????????», ???????? ???????? ????? ?????????????? ? ?????????????? ?????????? ???????, ????????? ? ?????.

??????? ??-??????? ??????? ???? ? ???????????.

- ???????? ????? ?????-??????????, ???????? ?????? ? ?????????? ? ?????????? ???????????? ????? ? ??????? ? ?????.

- ???????? ?????? ?????????????? ??????????????? ?????????, ????????? ??? ????? ???.

- ????????? ?????????? ?????? ?? ???????? ??????? ?? ??????? ????????? ? ???????? ???????????? – ??? ???????? ?? ?????? ???????? ?? ???????????? ? ????? ???????? ? ???? ????? ????.

?????? ?????? ?? ??? ? ???? ??????? ?????????? ??? ???????? ?????????? ?????????? ?? ??????? ???????, ???????????? ? ????????? ????????: ????????????, ??????? ???????, ??????????, ?????? ? ????????????, ????????????? ? ?????? ? ?????? ??????.
05.04.12     ??????????: 2141